Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnátok olyan munkát...

Elvállalnátok olyan munkát amit nem szerettek viszont a szülők köteleznek rá? Mit tegye, nem tudom mit akarok!

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 20:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez mi volt? Igen döglök egész nap! Olvasok vagy filmet nézek.
2016. dec. 15. 20:36
 12/13 anonim válasza:
Hát akkor ne csodálkozz hogy elküldtek dolgozni
2023. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy köteleznek rá. Arra kötelezhetnek, hogy a lakhatás fejében adj bele a költségekbe, mert egyébként joguk van azt mondani, hogy mostantól nem lakhatsz itt. Mondjuk elég szomorú, ha valahol már idáig fajul a helyzet.

Én nyilván nem vállalnék el olyan munkát, olyat meg főleg nem, amihez nincsenek meg a képességeim, és a személyiségem. Én például rohadt rossz pincér lennék, egyrészt mert nem vagyok az, aki szó nélkül hagyja az inzultálást (márpedig egy pincérnek azért nyelni kell rendesen), másrészt meg amilyen ügyetlen vagyok, kizárt, hogy ne ejtenék el ezt-azt.

Én azt csinálnám, hogy keresnék valami munkát. Nem feltétlenül helyben. Aztán ha találnék, akkor el is tudnék költözni, már csak azért is, mert szemmel láthatóan a viszonyotok nem jó.

2023. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!