Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van e normális munkahely?...

Racska1974 kérdése:

Van e normális munkahely? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Egy multi cégnél dolgoztam. Bevezették a cégnél, hogy minden dolgozó egy kérdéssort kitőltve adhat visszajelzést a felső vezetésnek, hogy hogyan érzi magát a cégnél, mi a véleménye a közvetlen főnökéről. Elméletileg ennek titkosnak kellett volna lennie, mégis amiatt, hogy leírtam, hogy miben kéne változtatnia a közvetlen vezetőmnek (nő), ő valahogy ezt megtudta, és módszereen elkezdett nyírni engem. Csak később jöttem rá, hogy a férje benne van a felső vezetésben. A cégnél nagyon erőltették, hogy mindenki tőltse ezt ki, de így ez öngyilkosság volt. Felmondtam, mert nem bírtam már a folyamatos terrorhadjáratát. Nem tudom, miért voltam, olyan hülye, hogy azt hittem, hogy leírhatom őszintén a véleményemet.

2016. dec. 24. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pacsi a kérdezőnek, ugyanebben a szituációban vagyok mint te.

ma a sunyi főnökasszony telóba ordított le, hogy ezt még simán le tudja tagadni, azóta fáj a fejem, szédülök stb. múltkor is ilyen lealázás után 180/105ös volt a vérnyomásom és kib-aszottra megijedtem , h bajom lesz, nah őt ez nem hatja meg..

és ráadásul márciusban lesz bónusz kiosztás ,mert ha még decemberbe adták volna ide a plusz pénzt már kari előtt elhúztam volna, h dö-göljenek meg a sok plusz munka miatt, amit persze én csinálok , nem a főnök,fele pénzért persze.

nem tudom mi a megoldás, minden munkahelyen ez van, se-ggnyaló alja munkatársak, szem-ét főnökök én meg csak kapkodom a fejemet a pofonok miatt amit kapok, azért mert dolgozok.. fákk elegem van.

és azóta találtál munkát? vagy ez friss élmény? amúgy nem szabad a saját véleményedet leírni, se munkatársnak elmondani,mind kétszínű sajnos.

2016. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Átérzem ami veled történt. Én is nagyon sok pénzt veszítettem azzal, hogy felmondtam, de már nem lehetett tovább csinálni. Az egészség fontosabb. Találtam munkát, de most harmad annyit keresek. Elég jó szakmai tudásom van, remélem később találok megfelelő állást. Lehet, hogy nem vagyunk egyformák, a volt cégemnek német vezetése van, és ők tényleg úgy gondolják, hogy ez egy működő visszajelzési forma (Németországban?). Sajnos a "rés/korrupció" a magyar oldalon van. Ezeknek a visszajelzéseknek titkosnak kellett volna maradnia.
2017. jan. 2. 09:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Elműs tükörkérdőív? Látod ezért adta le ez egyik pool úgy a kérdőíveket hogy letépték az aljáról a vonalkódot. Vonalkód nem érted?Egy névre szóló boritékban.."Csak hogy névtelen legyen a válaszadás!"
2017. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Végül találtál jobb állást?
2023. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!