Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem lenne egyszerűbb...

Miért nem lenne egyszerűbb sok munkahelyen betanítani, minthogy elvárják a 2-3-5 éves szakmai tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet azt hogy indítanának ilyen betanítási csoportokat, ahol megmutatnák mit hogyan s miért kell. pl Van egy több részből álló munka, miért nem tudják elmagyarázni hogy mi miért van? Sok helyen csak írják hogy milyen superman képességekkel rendelkezzen a Tökéletes ember, legyen egyszerre vidám boldog, legyen kreatív, legyen jó kommunikációs képessége, legyen terhelhető, legyen pontos, legyen csapatjátékos. és mindezek mellett minimum 5 év szakmai gyakorlat.

Mit várnak, mire számítanak az ilyen helyek, de komolyan? Valaki elvégzi az iskolát, és csak emiatt nem tud elmenni dolgozni, gyakorlatot szerezni mert h milyen béna lenne?

Miért nem lenne észerübb az, hogy tartanának elméletben, mind gyakorlatban egy kis felkészítést azok számára akik újak vagy, szakmát váltottak, vagy nincs tapasztalata.

Aztán meg hisztizhetnek összerakhatják a fejüket fönt az irodába h miért van ilyen ember hiány..

nekem egyetlen egy munkahely volt, az is szakmunkás ahol olyan főnökök voltak hogy le a kalappal, ők maguk vittek ki a helyre és mutatták, magyarázták el hogy mit hogyan kell. Na arról azt mondom hogy tökéletes. és azóta is amiket mondtak a fejembe van és azt tartom szem előtt, azóta sokkal könnyebb is.


2017. jan. 6. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem azt mondtam, hogy tuti felvesznek, hanem azt, hogy lehet szakmai tapasztalatot szerezni suli alatt is
2017. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
-Jogos, bocs, én valamiért alapnak veszem, hogy gyakorlatot szerez az ember. Az igaz, hogy nem mindenki. :)
2017. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!