Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok dönteni, mit tanácso...

Nem tudok dönteni, mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Munkám miatt rengeteg továbbképzésre járok (egészségügy), amit szeretek is, csak ezek sajnos iszonyú drágák. Namost van egy csaj aki ingyen kapott egy képzést mert írt olyan szakmai cikkeket amelyeket gyakorlatilag bárki írhatott volna, csak neki volt rá ideje is. Ráírtam (semmi durva, illetlen nem volt benne csak megkértem, hogy ne adjon szakmai tanácsokat mert én is tudom amit ő, főleg hogy én fizettem is a képzésekért, sokkal többet elvégeztem, mint ő!), mert kíváncsi voltam a reakciójára és még ő tolt le engem, semmi megbánást nem tanúsított, azzal, hogy elfogadta szembeköpte a többi résztvevőt akik azért fizetnek, hogy tanulhassanak, akár plusz költséget is utazás és szállás miatt.

Szeretnék menni, de 4 napos képzést nem bírok ki egy légtérben olyannal akinek nincs gerince, nem szorult rá anyagilag sem, pedig az még érthető lenne ha azért kapta volna.

Plusz lehet, hogy nem sok újat adna már ez a képzés, amennyit elvégeztem, inkább a marketingben segíthetne, bár keveseket érdekel ez aki még egészséges, csak betegeket érdekelne szerintem. Eddig is veszteségesen jöttem ki a rengeteg képzés miatt, de hát szeretem és a tanulás a legfontosabb ha emberekkel foglalkozunk... :)


2017. jan. 14. 14:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés, hogy szerintetek érdemes-e elmenni vagy próbáljam meg legyőzni a hányingeremet a csaj iránt vagy várjam a következő képzést?
2017. jan. 14. 14:10
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a probléma az, hogy te nehezen viseled azt, hogy ő nem fizet, ezért valóban jobb, ha mellőzöd az ilyen közös programokat egészen addig, amíg fel nem tudod dolgozni, hogy az élet minden területén vannak és lesznek olyan emberek, akiknek az ölükbe potyog a "jó", és csak élniük kell a lehetőséggel.

Neked nem dolgod velük foglalkozni. Az élet "igazsága" nem erről szól. Foglalkozz magaddal, és valósítsd meg a lehetőségeidhez mérten a céljaid (egyénként ez is egy lehetőség, amit most passzolni fogsz az "önérzeted" miatt, ami végül is irigységből fakad).

2017. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert nem jogos a felháborodásom úgy véled? :O
2017. jan. 14. 14:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem rendes emberként kötelessége lett volna visszautasítani az ilyen ajánlatot...
2017. jan. 14. 14:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Retardalt ember utasit vissza egy ilyen ajanlatot.
2017. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenki visszautasít ilyet akibe szorult egy kis becsület...
2017. jan. 14. 15:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ő becsületességén vajmi keveset változtat a te ellenszenved...
2017. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attol meg, hogy te irigykedsz ra o nem lesz kevesbe becsuletes.
2017. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem irigykedem, nincs rá okom, a többi résztvevővel szemben gusztustalan. :(
2017. jan. 14. 15:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem. Az élet nem egy habos sütemény pillecukorkával és pillangókkal, hogy az ember megtehesse, hogy valamit nem fogad el, főleg ha az a szakmai előmenetelét segíti, csak mert másoknak fizetnie kell érte. Akár én is lehetnék a másik ember helyében akiről írsz. Volt már, hogy valaki hasonló dolog miatt szólt meg. Mondtam neki, hogy én elvégeztem azt a feladatot, lehet neki is ment volna, de én csináltam meg. Neki több ideje van? Honnan tudod? Én hazajövök délután munkából és itthon is dolgozom sokszor késő estig és, ha mégis több ideje van, akkor miért ne tehetné meg? Megírta, kiérdemelte ennyi. Most lógassa az idjeében a lábát, hogy hát nem írom meg a cikket, mert a többiek is megtudnák?


A munkatársad megdolgozott azért, hogy ott lehessen ingyen. Szerencsésebb volt, jobban jött ki neki a lépés, de ez téged miért bánt? Hidd el nem téged akart megsérteni vele. Én, ha pl többen pályázunk valamire és nem nyerek de a kollégám igen, hát örülök neki, hogy legalább neki sikerült.

2017. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!