Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elítélendő, lenézendő hogy...

Elítélendő, lenézendő hogy gyári munkás akarok lenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg irodán dolgozom,4 éve. Számomra nagyon stresszes,mert egyrészt rengeteg dolgot nekem kellett úgymond magamtól megtanulni,kilogikázni(nem volt aki betanítson(akinek kellett volna az vagy nem válaszolt,vagy ő se tudta csak leplezte). Nem is igazán számíthattam másra sosem,persze a kollégák jó fejek,de a munka oroszlán részét én vittem eddig is. Belefáradtam hogy 24 évesen minden nap 80 ember helyett gondolkodjak,problémát oldjak meg és emellett még a töménytelen adminisztráció ami ezzel jár...Ráadásul a fizetés is rossz...

Most márciusban lejár a szerződésem és nem fogom vállalni a hosszabbítást,3 hónapig kapok segélyt(ez kitart addig amíg a sulit amit végzek meló mellett nyugisan befejezzem)

Utána viszont pár évig gyári munkás akarok lenni mert ugye a pénz kell,enni kell stb....csak nem akarok mások helyett gondolkodni,stresszelni. Nekem baromira megfelelne a monotonitás,mert a mostani meg szélsőségesen az ellentéte.

De kicsit bennem van,hogy van olyan a környezetemben aki konkrétan ezt lenézi (holott ő sem vitte sokra,csak kényelmes a munkahelye,kicsit kötetlen ha szaris a fizetés)

Kérlek írjátok le a véleményeket!

Megjegyezném ambícióim vannak,csak úgy vagyok vele inább haladok lassan de baromi biztosan....


2017. jan. 18. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ahol csak rakni kell a gépeket ott annyira nem stresszes. Igaz többet kell mozogni, de nyugisabb, viszont nagy figyelmet igényel. Függ a társaságtól is meg a csoport vezetőtől a hangulat. Én is gyárba dolgozok mérőként, viszont a mérés sokkal stresszesebb, mint rakni a gépeket. Rengeteg dologra kell figyelni. Én jobban szeretem a gépeket rakni még ha többet is kell mozogni.
2017. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!