Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ne erőltessem így tovább a...

Ne erőltessem így tovább a munkát?

Figyelt kérdés

Ma reggel kezdtem volna az új helyen. De megint nem tudok aludni és lassan kelni kellene. Próbáltam nem rá gondolni. Yogáztam, relaxáltam előtte. Frontint is vettem be. Melatoninnal korábban próbálkoztam az sem vált be.

Világ életemben rossz alvó voltam. Meg mindenféle bajom volt, van. Legutóbbi munkahelyemen kb 2 hétig voltam de úgy hogy hiányzásokkal mert nem voltam kialudva. Rohamaim voltak, dadogtam, kapkodtam munka közben. Reggelente hasmenés, munka előtt alatt után is. Régen is jártam pszichiáternél. Ott hagytam akkor mert sokba került és semmi javulást nem tapasztaltam.

Azt tudni kell hogy lemenni a boltba is nagyon nehéz nekem. Amíg el nem kezdek készülődni nincs semmi baj. De akkor minden bajom van. Sokszor az utcán fordulok vissza olyan rosszul érzem magam. Hasmenéssel kezdődik. Aztán szédülés pánikroham. Depresszióval is kezeltek. Próbáltam mindenfélét. Gyógyszereket, gyógynövényt, homeopátiás szereket is. Yoga, meditáció, stb...

Az ország egyik legjobb pszichiáteréhez kértem időpontot. Március közepére kaptam.

Nem tudom mi lesz addig mert már most roncs vagyok. Naponta többször vannak sírógörcseim. Utálom ezt az egészet. Sose tudtam milyen normálisnak lenni. Szeretnék dolgozni, szeretnék normálisan élni, de így hogyan?


32 N


2017. febr. 1. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Erőltetésnek nyögés a vége. Ne erőltesd.
2017. febr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 holnaptegnapja ***** válasza:
49%

Térj vissza a normál életmódra.


Tudatmódosító és stresszoldó szerekről le kell szokni.

Kannás löttyök, cigi, és amire épp volt pénze.

Enni nem evett, mert rendesen, mert étvágya sem volt.

Kértem, hogy legalább rendesen kajáljon.


Amíg ezek a mérgek nem ürülnek ki a szervezetedből, az általad felsorolt jelenségek nem fognak megszűnni.

---

Egy autószerelő (egyébként jól dolgozó) ismerősömnek ez volt a baja.


Remegett szegény, ...fosott, rossz alvás, - minden felborult ami normálisan működött régen és amiket felsoroltál pontosan leírtad.

Szegény már alig bírt lépni a remegéstől és a gyengüléstől.

Amiket írtál az a megvonási tünet pszichés mellékhatásai,

pánik.


Detox.

Tehát készülj fel, ha tiszta szeretnél lenni, akkor azok amiket felsoroltál, azokat szorozd meg kettővel.

Ő is próbált, de annyira szenvedett a megvonástól amikor nem fogyasztott, hogy ... folytatta.

---

Egy Amerikát megjárt barátomnak (értelmes srác volt, profin - folyékonyan beszélt angolul) szintén teljesen hasonló tünetei voltak.

Széklet stb. amiket írtál mind. De ő nem tudta abbahagyni, besárgult.

Én voltam az utolsó látogatója a kórházban.

Még ott is könyörgött, hogy suttyomban szerezzek neki valahol pár üveg piát.

Másnap már nem tudtam beszélni vele.

Elment. :(..

---

Ha azt írod, nem így van.

Legyen.

Ahogy gondolod. -akkor bocsi, ha nem tudtam jobbat írni.

2017. febr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi. Nem csodaszer, de esténként 1 kis Mg + citromfűtea. A citromfűtea segít az elalvásban és emésztésre is jó. És talán legalább pszichológushoz elmehetnél amíg nem mehetsz a pszichiáterhez. + magad is átgondolhatod, hogy lelki oka lehet-e vagy mi okozhatja az egészet. 1 vagy több ok van-e mögötte? Kitartás! És virtuálisan küldök egy nagy ölelést. :)
2017. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Áprilisban jöttem le a rivotrilról. Ez az egész lehet amiatt is van?

Bár gyerekkorom óta vannak gondjaim az idegeimmel mert már akkor is hordtak orvoshoz. Jártam pszichológusnál is.

Lefekvés előtt ittam citromfűteát. Szedek vitaminokat is.

2017. febr. 1. 01:49
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia, én is nagy gyógyszeres vagyok, most próbálom leszoktatni magam mindegyikről, most sem alszom pl, de én endokrinológushoz járok, mert a létező összes nem alvási problémám nekem akkor kezdődött, amikor olyan gyógyszert kezdtem el szedni, ami a hormonháztartás befolyásolta. Na azóta vacak az életem. Ennek már 20 éve. :(

Nőknél elvileg könnyebben helyreáll ez, a gyógynövénytartalmú szerek is borítják a hormonrendszert.

Én most csak simán kávét iszom. az valahogy teljesen visszaállított mindent, csak most arról is elszoktam, de visszatérek majd rá.

Meg többet kellene mozognom. :(

gyógyulj meg!

2017. febr. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

szia! nekem is voltak hasonló gondjaim. ha még nem késő, indulj el munkába. abban a tudatban, hogy ahogy rosszul érzed magad, lelépsz.


lehet, hogy tényleg rosszul leszel. ha segít, vegyél be egy NEM RENDES, HANEM MINIADAG Frontint. ha még egyszer rosszul leszel, akkor indulhatsz haza. ha bírod még, akkor ne menj közvetlen haza, hanem akárhova máshova, vásárolni, sétálni, egy jó ismerősödhöz, aztán haza. otthon tegyél valamit, amire még képes vagy, és örömet tud okozni. főzés, takarítás, zene, könyv, torna. ha ideges és fáradt vagy, ezután feküdj le aludni. olvashatsz is, az alvást ne erőltesd. ha nem megy, akkor majd legközelebb.


ezeket a tanácsokat adnám magamnak, a Frontinost neked nem feltétlenül, mert nem tudom, hogy bírja a szervezeted, milyen állapotban vagy, mennyire vagy legyengülve, mennyire látszik rajtad. és nem vagyok orvos!


erre nagyon vigyázz, hogy senki ne tudja (aki nem áll hozzád közel), hogy gyógyszerezel, mert elkönyvelnek valaminek, aminek nem fogsz örülni. jobb esetben alkalmatlannak.


a Frontint én is használom, talán évente egyszer vagy kétszer. az állandó szedésnek semmi értelme, a gyógynövények, más gyógyszerek szintén semmit nem érnek. talán a macskagyökér teát megpróbálhatnád, ettől előfordult, hogy éreztem valamit (nagyon büdös viszont). a sok folyadék viszont lehet, hogy önmagában is jót tenne.


az egyetlen út szerintem, hogy kis lépéseket teszel, és nem vársz sokat magadtól, csak amit elhatároztál. ezért javasoltam a fenti trükköket. még egy kicsit húzni, ezt meg azt megpróbálni, de ha nem megy, ne húzd fel magad.


és főleg ne higgy azoknak, akik azt mondják, hogy erős akarat mindent legyőz, és ne panaszkodj. viszont valamit tényleg tegyél.

2017. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy hiába akarok elmenni nem tudok mert olyan fáradt és ideges vagyok. Nem tudok felöltözni valami visszahúz. Múltkor elindultam a boltba szédülni kezdtem húzott a föld jöttek a negatív gondolatok láttam mások néznek és vissza fordultam sírva. Legutóbb kész kínszenvedés volt elmennem az állásinetrjúra. Nem tudom miért vannak ezek az érzéseim de gyerekkorom óta vannak és egyre rosszabbak! Nem tudok 8 órát végig állni. Szó szerint szenved az agyam és a testem. Kialvatlanság miatt rohamaim vannak kapkodok és dadogok. Már a frontin sem segít ezekben a helyzetekben. Múltkor fél óra alatt 2szer is ki kellett mennem nagyvécézni. Hát abból is totál elegem van.
2017. febr. 1. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki tart el?
2017. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!