Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány nap után nem ciki felmond...

Hány nap után nem ciki felmondani próbaidőn?

Figyelt kérdés
2napja vagyok de ma reggeltől már csak ezen jár az agyam, de nem tudom hogy állhatnék és mikor oda a főnököm elé, anya szerint 1honapot azért birjak ki
2017. febr. 7. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Erőltettem egy hétig. Következő hét hétfő reggelén a reggeli után leléptem. Korábban kellett volna.
2017. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

De azért nem mindegy, miért akarsz felmondani. A mostani munkahelyemen én is gondolkoztam próbaidő alatt a felmondáson, mert nem értettem, nem láttam át, mikor mit kell csinálni és miért azt. Végül maradtam. Utóbb kiderült, a főnökeim is ugyanígy érezték, és ők se hitték, hogy megérem a próbaidő végét. Aztán belejöttem, és mára már jobb vagyok, mint a régebbi kollégák. Nálunk is volt, aki 2 óra után felmondott, mert ő ezt nem érti. Nyilván, új munkahelyen az első hetekben mindenki szerencsétlenkedik még.

Ha viszont arról van szó, amit a többség írt, hogy nem az, amit ígértek, teljesen mást képzeltél el, akkor jobb minél előbb. Bár magamat ismerve biztos várnék pár hetet.

2017. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!