Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti sírtatok már valaha a...

Ti sírtatok már valaha a főnökötök előtt? Hogy reagálta le? (Megölelt, meghallgatott, gyengeségnek vette, ideges lett, vagy más? )

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sírtam előtte. Többször is. Amikor néha beállt ő is dolgozni közénk akkor nem bírtam abbahagyni a röhögést, már sírtam tőle olyan munkát végzett.
2017. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most, a 2 ünnep közt sírtam előtte. Ezt akarta elérni, szerintem diadalittas lett tőle... (nőről van szó)
2017. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sírni nem sírtam, de egyszer még az egyik előző munkahelyemen bementem úgy dolgozni, hogy nagyon rossz lelkiállapotban voltam, friss (előző esti) szakítás után. A főnök ezt észrevette, félrehívott, megkérdezte, hogy vagyok stb. Dióhéjban elmondtam, hogy eléggé kivagyok, erre úgy reagált, hogy nyugodtan menjek ma haza és a hét további részét nyugodtan dolgozzam le otthonról. Nagyon rendes nő volt amúgy, nem is vártam volna tőle mást.

A mostani munkahelyemen még nem volt ilyen, de itt szinte bármikor dolgozhatok pár napot otthonról, szóval nem lenne gond.

2017. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne nekem is olyan munkahely, ahol itthonról dolgozhatok... :(
2017. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Harmadik, irigyellek.

Előző cégnél én egyszer nagyon leterhelődtem és egyik nap bal lábbal is keltem és főnök észrevette rajtam, hogy valami nem oké. Félrehívott és nem bírtam tovább, sírva fakadtam. Elmondtam mi a gondom. Mondta, hogy, ha szeretném, hazamehetek. Udvariasan elutasítottam, de utána rájöttem, mégsem vagyok jobban és jó lenne hazamenni. Odamentem kicsivel később és mondtam, hogy mégis elfogadnám az ajánlatát.

Teljesen elképedt. Megengedte, hogy hazamenjek, de látszott, nem esik neki túl jól.

Nem nagyon értettem, akkor miért ajánlotta fel.

2017. febr. 10. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Illetve nem pont előtte sírtam el magam, de látta. Úgy történt, hogy akkor eléggé készen voltam elég sok dolog miatt, és pluszban még volt egy feladat a munkahelyen, amibe sorozatosan beletört a bicskám. A főnököm tök rendes volt, megkérdezte, hogy miért nem megy, mit kellene tennünk, hogy végre meg legyen oldva, stb., szóval nem leüvöltötte a fejem, vagy ilyesmi, de engem annyira frusztrált az, hogy még ezt se tudom megcsinálni, hogy szépen, mosolyogva elköszöntem tőle, mikor vége volt a beszélgetésnek, aztán bementem a papírraktárba, és ott bőgtem a fénymásolólapok között :D Ő pedig bejött oda valamiért, látta, hogy sírtam. Megkérdezte, hogy a munkahelyi feladatom miatt van-e, mondtam, hogy nem, főleg magánéleti dolgok miatt, megsimogatta a vállam (mindketten nők vagyunk), és felajánlotta, hogy hazamehetek előbb, pihenjem ki magam. Nem éltem a lehetőséggel. Utána úgy tettünk, mintha ez meg sem történt volna.
2017. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mert összevesztem a tesómmal. Apám a főnök :D
2017. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A mostaniak előtt nem. Mert nem tettek olyasmit nagyon, ami miatt sírhatnékom támadt.


Egy előzőnél volt... vagyis nem előtte sírtam, de sztem látszott az arcomon, és levette, hogy miért. Bocsánatot kért, de ilyen tesséklássék módon, és virágnyelven abban is benne volt, hogy túlreagáltam. Mindegy, akkor már a helyiértékén kezeltem ezt a csodás lényt, és csak azért maradtam ott még egy ideig, mert ott volt az egyetemi gyakorlatom, és nem akartam megreszkírozni, hogyha otthagyom a f...ba, akkor ne igazolja le a gyakorlatot.

2017. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, még csak az kéne! Nem hagyom, hogy az a f..szkalap sírni lásson! Persze, sikerült úgy megbántania, hogy amint az épületből kiléptem, rám törtek a könnyek...
2018. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

egy régebbi munkahelyemen igen. Új voltam még viszonylag, de már tudtam a munkát. Rengeteg munkát osztottak rám, nagyon stresszes volt és reménytelen, miközben láttam, hogy többeknek szinte semmi dolga sincs, kb. körmöt reszelni járnak be. Próbáltam egy ideig csinálni, de nem ment. Akkor szóltam a főnökömnek, hogy hagy adjak már át pár dolgot x-nek meg y-nak, mert egyszerűen nem tudok ennyit csinálni.

Akkor ő azzal vádolt, hogy én csak ki akarok bújni a munka alól, és ez nem fair a többiekkel szemben. Erre elbőgtem magam, mert már akkora volt bennem a stressz a túlterheltség miatt. Ő férfi, és egy kicsit megszeppent, úgy láttam. Azt hiszem, később végülis engedte, hogy pár dolgot átadjak másoknak. De végig nagyon sok munkám maradt, amíg azon a munkahelyen dolgoztam.

2018. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!