Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek magammal? (részlet...

Mit kezdjek magammal? (részletek lent)

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és nem tudom mit szeretnék csinálni az életben. Félek kockáztatni. Mindenképpen olyat szeretnék amivel jól kereshetek és örömömet is lelem benne. Érdekel a vezetés(még nincs jogsim) az autók mindig is vonzottak. De nem tudom mennyi esélyem van elhelyezkedni egy B-kat. jogsival. Érdekel a mixerkedést. Fiú létemre szeretem a koktélokat. Láttam olyan lehetőséget ahol kitanítanak és óceánjárókra juthatok el. Akár még az is érdekelne, hogy pénzért tanácsokat adok embereknek. Gondoltam, hogy vmelyik napilapban adok fel hirdetést, de sanszos, hogy félreértenék. :) Szóval több minden van ami érdekel, de nehezen megoldható a jelenlegi munkám miatt. Elég kevés a szabadidőm a gyárimeló miatt. Maximum úgy lehetne, hogy összespórolok egy rakat pénzt aztán felmondok és "iskolapadba" ülök. De ahhoz sok kéne, mert a családomat én tartom el. Anyukámmal élünk ketten. Mi a véleményetek?

2017. febr. 15. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen tanacsokat adnal?
2017. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A gyári melót hagyjad,spórolj és menj el tanulni,ez a legjobb megoldás. :) Diákként pedig ott a diákmeló.
2017. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!