Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki naponta 3...

Van itt olyan aki naponta 3 órát utazik?

Figyelt kérdés
Nem érzed úgy hogy nincs időd semmire?
2017. febr. 18. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Megszokás kérdése igazából. Időd meg arra van, amire szánsz.
2017. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De munka után jó formán már csak két órám marad.

Az alig elég valamire.

2017. febr. 18. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mit és mennyit melózol, illetve hogy maga a meló mennyit vesz ki belőled napközben.
2017. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem másfelet oda és másfelet vissza, 9 óra munka mellett heti 5X. Sokszor így érzem + rettenetesen fáradt vagyok. A sok utazás általánosan rossz, de ez hangulat kérdése is. Van, hogy észre se veszem és az egész hét eltelt, annyira benne vagyok valamiben és pörgök. Amikor megérzem pedig úgysem tudom utána otthon sem beosztani az időmet olyankor, semmihez nincs kedv.

Szóval a pozitív életszemlélet és a türelem sokat segít szerintem abban, hogy éled ezt meg. Én minden esetre már várom, hogy idén közelebb költözhessek, pedig tudom, előtte van mit magamban is rendbe tegyek.

2017. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogyan szervezed a napjaidat? Utazás közben csinálsz valami hasznosat? Hányra érsz haza és mikor fekszel? Mit csinálsz a kettő között? Főzés, takarítás hétköznapokon vagy hétvégén csinálod? Emellett milyen aktív pihenésre jut időd és mikor?
2017. febr. 18. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan munkám, ami miatt kb. ennyit utaztam, ott tényleg azt éreztem, hogy nincs időm semmire, ami még rosszabb, energiám sem volt, és a munka sem olyan volt, ami mellett tartósan kitartottam volna, ha nem muszáj, szerencsére gyorsan sikerült váltani és jobbat találtam (na, nem tökéleteset, de annál mindenképpen jobbat). Ráadásul már akkor volt mellette másodállásom, ami megvan azóta is, de most könnyebb.

Mondjuk a munkától is függ, meg hogy esetleg el tudsz-e intézni mást is utazás közben. Nekem annyira kötött volt az útvonal, hogy esélytelen volt más teendőt beiktatni, míg hazaérek, leszámítva néha a postát ott, ahol lakom, ha valami küldeményem jött, de csak mert az illetékes posta közel van hozzám. Egy ismerősöm viszont pl. el tud intézni bevásárlást meg hasonlókat, míg hazaér, mert útba esik, és neki ez nem teher, és már évek óta így dolgozik, hogy sokat kell utaznia.

2017. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Én jelenleg kb 2,5 órát oda, ugyanennyit vissza egy nap, + teljes munkaidőben munka.

Igazából annyira nem vészes, tömegközlekedésen vagy alszok, vagy intézem azokat a dolgokat, amiket telefonról is meg tudok oldani. Utána igaz otthon nincs csak pár órám, de jelenleg még szülőkkel lakok, így otthon van időm pihenni, meg ott a hétvége is.

Ha már háztartást kéne vezetnem, esetleg gyerekünk is lenne mellé, nem biztos hogy vállalnám..

Bár pár éven belül tervben van a közelebb költözés, hogy ne menjen el a fél nap erre. Szerintem igazából életkortól és élethelyzettől függ... van akinek még belefér 3-4-5 óra, van akinek pedig már nem..

2017. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Napi 4-et összesen. Pl ha délelőttös vagyok,hajnal 3-kor kelek és du 16 órára érek haza.

Sajnos muszáj,mert itt 2-3x annyit keresek,mint errefelé,ahol lakom.


De úgy érzem és szr is, ez van.

2017. febr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ennyit utaztam 4 hónapon keresztül, volt, hogy 4 órát is. Sokszor nem csak 8 órát, hanem 12 órát is dolgozni kellett mellette, és még szombaton is. Alja gyári munka volt.
2017. febr. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én napi 4 órát utazok, és úgy tervezem a napom, hogy buszon is meg tudjam csinálni pár dolgom+kikapcsolódás egy részét. Offline programok, tanulás, házi feladat, zenehallgatás, ha van mobilneted, netezés, stb.
2017. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!