Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos, ti mit tennétek?

Jogos, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganő, aki vicces, szórakoztató, nagyhangú, nincs vele gond kivéve, hogy olykor munka közben a szája többet jár, mint a keze, valamint ha rossz kedve van akkor hisztis. Nos, amikor meg lett szép módon kérve, hogy segitsen valamit mert lemaradtam, kb fél perc munka, akkor segitett, de jó bunkó módon, hátulról konkrétan hozzámvágta a munkadarabot miután befejezte. Jelenetet nem akartam rendezni, hangoskodni, mert sokan voltunk bent. Csek vettem egy mély levegőt, és szó nélkül tovább dolgoztam. Viszont ez volt az utolsó nap, amit vele töltöttem. Más részlegre fogom benyújtani a kérvényt, addig betegszabadság. Ti tudnátok ilyen környezetben dolgozni? Mert én úgy érzem nem tudnék egy percet sem többet, inkább ülök itthon amig nem találok mást.
2017. febr. 19. 16:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj, ha beszél, de másokra kiabálni szokott, ha azok beszélnek, akár pletyka, akár valami munkával kapcsolatos dolog.
2017. febr. 19. 16:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd hogy ez kamu. Kérlek! Ennyire buta nem lehetsz.



Ez az ember nem fontos neked, nem kedveled és miatta akarsz részleget változtatni???? Te normális vagy? Egy vadidegen ember miatt? Egy vadidegenember miatt én nem nézek jobbra vagy nem megyek át az út másik oldalára sem. Ne viccelj már hogy ennyire könnyen befolyásolhatják más emberek az életedet. Először is nem fognám be a számat hanem megmondanám amit gondolok, ha nem tetszik akkor el lehet menni.


Mondd hogy nem vagy ennyire életképtelen.

2017. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinte nem végzem jól a munkám (téved, sőt, ő nem végzi jól a magáét de beismerni nem fogja). Azért maradtam csendben, mert elég hirtelen tipus vagyok, és ha megszólalok akkor a földbe döngölöm a másikat. Ezt a viselkedését pedig gyerekesnek tartom, ilyet magamnak az oviban engedtem meg utoljára.
2017. febr. 19. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ez miatt nem akarok ott lenni csak, hanem mert nem birom olyanok okoskodását, akik magukat nem veszik észre.
2017. febr. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!