Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tiltották már meg Nálatok a...

Tiltották már meg Nálatok a WCre menést munkahelyen? Szerintetek érdemes lenne felmondani? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Csak két ember lehet kint szüneten. Mivel 4-5 ember lelépegetett egyszerre dohányozni, a főnökünk bevezette, hogy előtte tőle kell engedélyt kérni. Ha valaki engedély nélkül megy ki az pedig írásbeli figyelmeztetést kap.


Megyek be dolgozni, semmi bajom nincs, nem vagyok rosszul.


Pár óra múlva rám jön a hasmenés. Rohanok a főnökhöz, hogy azonnal ki kell mennem, azt mondja, ketten vannak lent, várjak az egyik mindjárt visszaér és mehetek. Mondtam, hogy nagyon sürgős, de mondta, 5 percet még kibírok. Nem bírtam várni. Pár percig görnyedeztem remegve és...


Teljesen meg voltam rémülve... És annyira szégyelltem magam, hogy azt kívántam, bár elsüllyednék a föld alá vagy megszűnnék létezni.


Visszamentem a főnökhöz, kérdeztem, hazamehetnék e és annyira számon kérő volt én pedig annyira le voltam sokkolva, hogy nem tudtam behazudni semmit, elmondtam mi történt. Mondta, jó, menjek haza, öltözzek át és menjek vissza.


A hazaút szörnyű volt, a tömegközlekedésre felszállva az ajtóban ácsorogtam, de így is terjengett a szag és mindenki tudta, hogy belőlem jön ráadásul végállomástól végállomásig mentem.


Ahogy hazaértem rögtön sírva fakadtam és abba se hagytam fél órán át. Amikor már megfürödtem és tiszta ruha volt rajtam éreztem, nem akarok visszamenni ráadásul belegondoltam, mi lesz, ha megint rám jön a munkahelyen és nem tudok elmenni...


Felhívtam a főnököt, hogy betegszabira megyek, jól megdorgált, hogy betegen miért kellett reggel bemennem most ő is írogathatja át bent a dolgokat és amikor elmondtam hogy nem voltam reggel rosszul elmondta hogy akkor meg nem igaz hogy 5 percet nem bírtam várni a wc ügyemmel.


Utána pár nap múlva mentem újra dolgozni és letámadtak a kollégák, hogy színleltem a betegséget, hogy így az én munkámat is ők végezték el, de ugyanúgy megkapom a fizum, hogy egy hisztis liba vagyok hogy nem tudok várni 5 percet szünetre menéssel és hogy veszélyeztettem őket, mert betegen mentem dolgozni.


Azóta mindenki még furább velem és én már abban a pillanatban hogy piszkos nadrágban értem haza fel akartam mondani, azóta mindig csinál valaki valamit amivel tesz egy lapáttal. De ha ennyi kolléga támadt rám, lehet hogy én vagyok túl érzékeny?


Még annyi, hogy nem vagyok lógós, a munkában 110%-ot nyújtok és ez volt az első beteg szabi amit kivettem.



2017. febr. 20. 13:31
1 2
 11/20 ede1219 ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel kikaptam volna az asztala alól a papírkosarat, és abba fostam volna bele, ha nincs, akkor az asztala elé.
2017. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos tényleg vannak ilyen helyek, én egy napot töltöttem ott. Gyári munka, 2 óránként tíz perc szünet, oké, de szó szerint bezártak minket, a műszakvezetőnél volt az ajtó nyitó, aki azon a hatalmas területen ki tudja épp, hol flangált. Szóval, ha rám tör a szapora, vagy keresgélem negyed órán át, vagy marad a sarok.
2017. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgoztam ilyen helyen. Pár nap után otthagytam őket. Nem szóltak ha kimentünk, de eléggé rosszallóan néztek ránk. Nekem ennyi is elég volt hogy stresszesebb legyek.

A helyedben azonnal kilépnék.

2017. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
utsónak igaza van, felmondás, munkaügyi feljelentés
2017. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan kimentem volna. Ő a főnököd,de semmi több, semmi joga megmondani,hogy mikor mehetsz vécére. Ha meg ezért kirúg,közölném vele,hogy te pedig feljelented. A munkavállalónak is vannak jogai,nem csak a munkaadónak,csak sajnos ezt Mo-on hajlamosak elfelejteni.
2017. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom hogy kamu. Mikor szalag mellett voltam a szalaghoz 3 ember kellett. HA csak az egyik kiment (volna) wc-re a szalag leállt és egyből ott őrjöngött a vezertő hogy miért áll. Nem érdekelte a wc azt mondta van szünet (8 ó alatt 1x 20 perc) tessék akkor intézni!


Ez volt. Ott is hagytam.

2017. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintetek érdemes lenne felmondani?" De hogy a szőken vett kérdésre is válaszoljak: azonnal felmondtam volna. Azonnal. De előtte még elmagyaráztam volna a főnöknek merre van az úristen.
2017. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

3-as: a pénztárosok úgy oldják meg, hogy cserélnek egymás között. Előbb az Ildi megy el (enni, kakilni, pisilni, amit kell), addig váltja a Jutka,aztán amikor I. visszajött, a beáll J. helyett húzni az igát, aki addig elmegy intézni az ilyen apró dolgait.)


A pénztárban minden kasszásnak külön kódja van, azzal indítja a melót, hogy azt beüti. A kassza ezzel azonosítja őt, és 1 perc múlva már le is húzhatja a termékeket...

2017. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azert a pénztárosokat sem irigylem,mert oké hogy egy idő utan cserélnek.. De ök is kerülhetnek abban a helyzetben hogy hirtelen rájuk jön (bármi..) és akkor hirtelen nem pattanhat föl a helyéről..
2017. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hol dolgozol?
2017. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!