Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is felmondtatok volna...

Ti is felmondtatok volna ilyen dolgok miatt?

Figyelt kérdés
Közmunkán voltam, tehát napi 8 órában dolgoztam 52 ezerért, 4 hónapig. Már az elejétől kezdve éreztem, hogy a főnököm utál. Még nem is volt szerződésem, de már ott kellett dolgoznom 3 napot. Már első nap amikor mentem intézni az ügyeket, már munkára fogtak, pedig aznapra nem volt szerződésem. Továbbá volt olyan, hogy míg a többi lány 2 féle munkát kapott, addig én 7-t is. Volt ott egy lány is, aki hiába közmunkán volt, de ő is főnök kedvence volt, és ő is oszthatta nekem az észt. Mindezt diploma nélkül, és állítom hogy még értelmesnek se értelmes. Nem egyszer volt úgy, hogy rám kiabált, hogy ha engem hív, miért nem megyek oda hozzá. De a főnököm is már letolt a többiek előtt, hogy én semmit se csinálok. Pedig ez egyáltalán nem így volt. Ráadásul a főnököm egyszer azt mondta az egyik lánynak hogy nehogy már ő menjen valami dologért, amikor itt van xy(én).
2017. febr. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ezen igazából mit is kellene magyarázni???


Közmunka === hatalmas káosz.


Mindenki kényszerből van ott, képzelheted a "Főnök", akik jobb esetben valahonnan kirúgtak, na az biztos nagyon jól érzi magát ott.


Ennél az is jobb ha a netről leakasztassz egy recepciós állást, vagy nem is tudom, takarító állást, be kellene zárni azt az egészet.

2017. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó akkor elmagyarázom neked.


A közmunka az nem "munka" az egy ökörködés, minél előbb le kell lépni.


Nekem van diplomám, nagyon nehéz elhelyezkedni, de munkaügyi központba alapból nem mennék.


Volt hogy recepciósnak jelentkeztem, és mikor elmentem az adott helyre, legalább leültettek egy tárgyalóba, és volt egy normális interjú, csak kevés pénzt ajánlottak, és azért nem vállaltam el.


De a közmunkának szerintem se füle se farka úgy ahogy van.

2017. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, én eleve el se kezdtem volna, szerződés nélkül.
2017. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!