Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 12-14 órát állok munkahel...

Napi 12-14 órát állok munkahelyemen és kevés pihenővel?

Figyelt kérdés
Milyen modszert ajánlotok hogy ahogy hazaertem csökkentsem a lábfájásom mert brutális! Krém vagy valami kis modszer?
2017. febr. 24. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyváltás?

A szervezeted "szól" hogy nem igazi ez így mindennap. Egészség legyen az első. 14 óra már durva :(

2017. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos sok penzre van szuksegem csalad miatt! Nem engedhetem meg magamnak a munkahely valtast igy is orulok hogy kaptam munkat! :(
2017. febr. 24. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahely sem ér annyit, mint az egészséged!
2017. febr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lobalzsam. Nagyon hatekony, zuzodasoknak, bokaficamnal szoktam altalaban hasznalni, de van olyan krem is amit az atletak hasznalnak az izom vedesere, hogy futas kozben ne legyen nagy baj. Viszont ahogy elottem irtak az egeszseg rendkivul fontos. Mi ez a munka? Nincs valtas? Ha valami gyari melo, vigyel be egy magasitott szeket, vagy van olyan ami csak egy t alaku rud amire felig allva ra tudsz tamaszkodni, ulni, es meg a fonok sem latja mert olyan mintha allnal.
2017. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kemeny gyerek lehetsz en osszeesnek ennyitol mar, nekem a 8 ora majdnem folyamatos allas is durva mar.
2017. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!