Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kenytelen vagyok elmenni egy...

Kenytelen vagyok elmenni egy gyarba dolgozni mi lesz ott velem meg fognak mutatni mindent?

Figyelt kérdés
az oke hogy megmutatjak hogy mit kell csinalni, de pl en honnan tudjam hol a ferfi oltozo?? honnan tudjam melyik szekreny legyen az enyem??? honnan tudjam hol a wc?? ezeket is elmondjak?? es mondjuk telefonon megbeszeljuk mikor menjek, mi van ha nem birok bemenni az ajton??? ha bejutok hova menjek?? van ott portas aki segit?? honnan tudjam ezeket magamtol??? ugy erzem jobban jarnek ha most itt azonnal szivrohamot vagy agyverzest kapnek meghalnek es nem kene oda menni szerencsetlenkedni.

2017. febr. 27. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem bántja senki. Inkább meg vagyunk döbbenve, hogy ép mentális állapotú embereknek problémát jelent egy portástól információt kérni.
2017. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:

Ne aggódj, a többi gyári munkás se atomfizikus és jobb problémamegoldó. Különben nem gyári munkások lennének, de az más tészta... Biztosan megmutatják, hogy mit és merre. Ahol parkoló van és ki-be járkálnak emberek a nagy dobozba, ott lehet a bejárat. Portásnak meg kellene lenni és neki az a dolga, hogy eligazítson. De ha nem is látsz portást, miért ne kérdezhetnél meg bárkit? Lehetőleg azért ne az Audi A8-ból kiszálló öltönyös emberhez menj útbaigazítást kérni, hanem inkább egy munkásruhástól. Gondolom introvertált vagy, de sokan másoknál is megvan az izgulás az elején biztosan. Nem rád fog figyelni mindenki, te csak egy új vagy a sok másik ember között, ez csak neked új ennyire. Pár nap és rutin lesz, valószínűleg ugyanarra kell menni, ugyanazt kell csinálni.

Ha egy gyári munkásnak elmenni ekkora kihívás, akkor mit mondjon egy vállalkozó, ahol minden körülményt magának kell megteremteni és semennyire se fogja a kezét senki? :) Ha pedig valamire nem figyelt vállalkozóként vagy nem sikerül elindítani, akkor nemhogy bevétele nem lesz, de még so k adósság is összejöhet. Ezzel szemben neked mi veszíteni valód van?

2017. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
tudom hogy nincs vesztenivalom megis ugy felek, majd kiugrik a szivem, nem szeretek eljarni sehova se.
2017. febr. 28. 12:14
 14/26 anonim ***** válasza:

"Inkább meg vagyunk döbbenve, hogy ép mentális állapotú embereknek problémát jelent egy portástól információt kérni."


Tehát hülyének nézed. Lehet nem veszed észre, de azt mondod, hogy nem ép mentális egészségű. Ezzel pont azt közlöd, hogy szerinted valami gond van az agyával. Szerintem meg semmi gond nincs vele.

2017. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
koszonom utolso, ez rendes toled.
2017. febr. 28. 12:44
 16/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de ha neked már ezekkel a dolgokkal gondod van, akkor mi lesz majd a kollégákkal, pláne, ha összekerülsz valami igazi alja néppel? (ugyebár gyárról beszélünk) Ha látják rajtad, hogy befele forduló, zárkózott személyiség vagy, és mindent eltűrsz, jó eséllyel kezdenek majd el szórakozni veled. És igen, sajnos vannak olyanok, akik a kezdő kolléga tanácskérő kérdésére nem képesek normálisan válaszolni. De ha te ilyen vagy, hogy semmit nem tudsz magadtól megcsinálni, az még extrán adja majd az olajat a tűzre, hogy rádszálljanak. Mindezt részleges tapasztalatból írom.
2017. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Persze lehet szerencséd, kifoghatsz jó kollégákat, de az általad leírt problémáid megnehezíthetik a helyzeted. Biztos vagy benne, hogy gyárba akarsz menni? Nem lenne jobb inkább valami egyedül elvégzendő munka?
2017. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
jobb lenne sokkal jobb lenne, de nincs vegzettsegem mert nem vagyok valami okos igy jobbat nem tudok ennel kitalalni nem maradhatok eletem vegeig munkanelkuli.
2017. febr. 28. 14:09
 19/26 anonim ***** válasza:
Ez egy ideális alkalom, hogy kilépj a komfortzónádból. 10 éve én is így voltam, mert a szüleim mindent megcsináltak helyettem. Egy idő után, ha gyakran csinálsz hasonlót, neked is könnyebb lesz majd. Parázni fogsz, de nem görcsölsz ennyire. Előbb-utóbb úgyis kezdened kell magaddal valamit, mert az életben sokszor adódnak új, ismeretlen helyzetek.
2017. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz végzettség, hogy egyedül végzendő munkát találj. Például tarító-mosogató munkában is létezik olyan, ahol jobbára egyedül vagy.
2017. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!