Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti vissza mennetek probanapra?

Ti vissza mennetek probanapra?

Figyelt kérdés
Felhivtak a munkahelyrol hogy be tudnek-e menni.. ezek után utána jártam a cégnek es facebook-on ha 25komment kozul van egy ami 5csillagis, általában azt írtak hogy bunkok, es rossz kiszolgalas. Ma bementem, fogadott egy no, aki bunko volt termeszetesen, tiszta mocsok minden, mikor vendéglátós egység...az "irodába" beérve a vezeto eloveszi az oneletrajzom latom nagy betukkel ra van irva hogy boszme!!! (Nem tudom honnan szurte le) probalt keresni masik papirt, es ereztem hogy kinosan erzi magat.. ti vissza mennetek probanapra ezek utan? Bocsi az ekezet hianya miatt

#Facebookb
2017. márc. 18. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor ha nagyon kéne a munka.
2017. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kacago uborka válasza:
100%
Kizárt!
2017. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbanapba eleve bele nem mennék ( volt egyszer részem benne, többé soha). Engem ne kóstolgassanak, van bizonyítványom, döntse el, kellek vagy nem.

A te általad küldött önéletrajzra volt ez ráírva, hogy böszme és megkérdezted, hogy mi ez ?

2017. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon megkérdezném, hogy böszméket mégis miért hívnak ide dolgozni. Talán azoktól ilyen színvonalú ez a hely. Ezt én komolyan megcsinálnám, sokat képzelnek magukról.
2017. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló is írta... hívd fel őket és mondd nekik, hogy átgondoltad, nem mész, böszmeséged nem engedi!
2017. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyar munkajog nem ismer próbanap nevű fogalmat. Próbaidő van, munkaszerződés aláírása után. Pont.
2017. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazabol ott voltam korulbelul 3-4 percet, tobbet nemhiszem, ereztem hogy a papir miatt kinosan erezte magat, es probal minel elobb szabadulni, semmi informaciot nem kaptam, nem engedett kerdezni sem, pedig az lett volna az elso, hogy azt megkerdezem.. sem penz, sem azt hogy meddig kell lenni, semmilyen informaciot nem adott, csak hogy menjek vissza probanapra, amit kifizet
2017. márc. 18. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, baromira amatőr hely, arról nem beszélve, hogyha neked volnék, és ilyet látnék a papíromon, én rákérdeznék, honnan e csodás képesség, hogy ismeretlenül is olyan dolgokat szűrnek le, amihez ismeretség kell, felállnék és elköszönnék.


Te sem gondolhatod komolyan, hogy egy ilyen kriminális interjú után, érdemes ott dolgozni.

2017. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok jó ebből nem lesz az biztos.
2017. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!