Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidőn belül hogy kellene...

Próbaidőn belül hogy kellene közölni a főnökkel hogy nem tetszik a munkahely?

Figyelt kérdés
Mondjuk az ember másra gondolt, nem tetszik nekem, a kollégák sem annyira segítőkészek inkább néznék más állást. Odamegyek a főnökömhöz és közlöm vele? De mondjuk simán kisétálni azt azért nem kellene nem?
2017. márc. 30. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Megyek cs. Kérdés megoldva.
2017. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy beszelni kell a fonokkel.
2017. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Odamész, szájadat kinyitod, cuccolsz, lépsz.
2017. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy köszönöd a lehetőséget, de nem szeretnél itt dolgozni a jövőben. Valószínű meg is fogják kérdezni a távozásod okát.
2017. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem egyezik a munka az elképzeléseiddel. Vagy mondhatod azt is, hogy kaptál egy jobb ajánlatot.
2017. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz mondani mást? Pl terhes vagy elköltözöl vagy családi problémáid akadtak nem tudod így vállalni a munkát.
2017. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 1x voltam így próbaidő alatt, azt mondtam kaptam egy jobb lehetőséget, más munkakörben. Persze nem volt igaz, mondjuk 2 hét múlva már lett új állásom.
2017. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es:


Neked pl. mi nem tetszett?

2017. márc. 30. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp a vezetővel kell beszélni, mielőtt lelépnél. Én volt már, mikor azt mondtam, hogy kaptam jobb lehetőséget, ekkor rákérdeztek, hogy milyen szempontból jobb, munkakör megközelíthetőség, pénz vagy egyéb. Azt mondtam, hogy minden szempontból, de nem volt igaz, egyszerűen nem tetszett a hely.

Szerintem az a legtisztább, ha megmondod, hogy nem érzed jól magad a cégnél, másra számítottál. Abba semmiképp ne menj bele, hogy a Gizike bunkó, nem segít, felesleges, nem kell magyarázkodni. Ha rákérdez, hogy mivel van konkrétan bajod, akkor ismételd, hogy másra számítottál, hisz nem tartozol magyarázattal. Sétálj be a felmondópapírral, mond el, hogy többet nem jössz és kész.

2017. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező ez nagyszerű kérdés várom én is a válaszokat. Én most fogom kezdeni az előre megbeszélt egy hetes próbaidőt.

Nekem csak annyit mondott a főnök, hogy a próbaidő végén mondjam meg őszintén fog-e menni vagy nem.

2017. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!