Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyemen tetszik egy Nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyemen tetszik egy Nő, de nagyon nehéz vele felvenni a kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 34 éves egyedülálló férfi egy munkahelyen megismertem egy 29 éves egyedülálló kedves Hölgyet. Néhány hónapja figyeltem fel rá. Számomra rendkívül vonzó, pedig mindenki más szerint


teljesen hétköznapi jelenség. Kicsit szótlan, csendes típus, de a kollégáival jó kapcsolatot tart. Munkáját kiválóan végzi, de a tőle később érkezett kollégái is vannak előbbre


pozícióban, pedig rendkívül értelmes, és feltalálja magát.

Már próbáltam közeledni feléje (beszélgetni, viccelődni, egy csoki ajándékba, stb...) de nagyon nehezen bírom felvenni vele a kapcsolatot. Ha kérdezek, legtöbbször egyszavas válaszokat


ad, vagy csak illedelmesen mosolyog. Nem kérdez vissza semmire, pláne nem keresi az én társaságom. Viszont többször azon kaptam hogy néz, de elkapja a fejét ha ránézek, és látszik rajta,


hogy zavarba jön. Ezt már kollégák is észrevették.

A régebbi kollégák azt mondják, hogy nagyon nehéz felvenni vele a kapcsolatot, nem az-az elsőre eljön randizni típus. Ott - a munkahelyen - még senkinek sem sikerült "megfognia" az 5 év


alatt. Lehet válogatós, vagy éppenséggel az a "klasszikus nő" típus aki megnyözgeti azt aki közeledni próbál feléje? Ezt nem is tartanám bajnak, sőt. Eddig egy komoly kapcsolata volt, kb


2évig tartott, de felbontották az eljegyzést. Már egy éve van egyedül. Nemrég másfél hónapot volt betegszabadságon egy komolyabb betegség miatt, amiből sikeresen kigyógyult. Ezalatt az


idő alatt közösségi hálón próbáltam tartani benne a lelket, mert kicsit maga alatt volt, de ott is egy-két szavas válaszokat adott, és egy idő után nem is válaszolt. Felajánlottam, hogy


bármiben segítek neki amíg kórházban van, de csak megköszönte, viszont soha nem vette igénybe.

Én sem vagyok az a könnyen ismerkedős típus, és legtöbbször az első visszautasítás után feladom, de most úgy érzem, nem kéne.

Szerintetek érdemes vele foglalkoznom így 3-4 hónap után is, vagy hagyjam?



2016. jan. 12. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez meg miféle szövegtördelés? :D
2016. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen érdemes.
2016. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Talán elhívhatnád egy kávéra,akkor lehet színt vallana,mi a helyzet.
2016. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleg felenk a leiras alapjan..folytasd a viccelodest,kedveskedest,csoki ajandekozast,hatha feloldodik;) Esetleg kesobb hivd el kavezni hatha megis "elsore eljon randizos tipus."
2016. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
de arra még senki sem gondolt h nem jössz be a nőnek. a szövegtördelésed egyes ülj le
2016. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az is ezembe jutott, de akkor fel kéne adnom. Az pedig szerintem egy nagyon rossz ötlet.


A szövegtördelés fogalmam sincs miért így jött le, ez a rendszer hibája. De akinek ez a legnagyobb baja az életben, az örüljön neki.

2016. jan. 12. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!