Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak vagy sem? Mit...

Felmondjak vagy sem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

egy szállodában dolgozom recepciósként kb. egy éve, most lenne egy másik álláslehetőség és nem tudom mit csináljak. A másik is recepciós munka. Mostani munkahely: éjszakai műszak is van, 12 órázni kell, több fizu (bár nem sokkal)


Új lehetőség: kisebb hely, de színvonalasabb, valamivel kevesebb munka, nincs éjszakázás, se egyenruha:), és egy picit foglalkozhatunk a marketinggel is. Mivel kisebb ezért nincs konkrét részleg akihez a marketing tartozna. Vagyis hát de..a reci.


Szerintetek?


2017. ápr. 5. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha elég sokan válaszilnak akkor azt választod amit többen javasoltak?!?

Ne passzold át a felelősséget...

A döntést neked kell meghozni.

2017. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván, de külső szemlélőként máshogy látja az ember. Mint amikor ruhát próbálsz ami szerinted jól áll mert tudat alatt szeretnéd ha jól állna viszont rajtad kívül mindenki hülyén néz rád, hogy hogy voltál képes ezt felvenni...
2017. ápr. 5. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeretnék én is így látni mint te...:)

A ruha nálam nem "egyenlő" értékű a munkahelyemmel...

2017. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem sem. De hagyjuk is, nem akarok vitatkozni, nem érted, hogy mire gondolok.
2017. ápr. 5. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem...

Szerintem az új munkahely jobb lenne márcsak az éjszakai műszak kihagyása miatt is. Sokkal kiegyensúlyozottabb leszel ha egységesebb, nappali munkát végzel. Nem borítja fel a természetes életciklust.

2017. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 5. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!