Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek alapból primitív...

Szerintetek alapból primitív szolgalelkű sok ember vagy erre nevelik őket?

Figyelt kérdés
Azért belegondoltam abba, hogy egy csomó ember bejár dolgozni. Hajt mint egy birka azért a kis apropenzert és még buszke is ra, hogy milyen kemenyen dolgozik... s az egész arról szól hogy szetdolgozza magát, hogy aztan a munkaban tonkrement testét életben tartsa... gyakorlatilag teljesen értelmetlenül hatja szét magát egy csomó embe. Ezek az emberek nem gondolnak bele, hogy ennek megmi értelme van? Vagy nem fogják fel, hovy azért dolgozik, hogy dolgozzon és ennyi?
2017. ápr. 5. 23:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Persze, azert odegeskedik a cigin meg remeg a laveert, mert nem feszeng :DD Na ne farassz.
2017. ápr. 6. 12:50
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem kérdés, csak kötekedni szeretnél. 15 évestől még okés, de 30 évesen már gáz ilyeneket irkálni ide.. Ha kötekedni szeretnél menj le a város legzűrősebb kocsmájába és ott kezd el mondani a magadét. (Kicsit uncsi kétnaponta belefutni a kérdéseidbe).
2017. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Életemben nem írtam még ki kérdést ebben a témában, ezt buktad.

Szóval van más is, akinek rajtam kívül kinyílt a szeme.


Ez egy kérdés. Arra vagyok kíváncsi, hogy ezek az emberek felfogják, hogy csak körbe-körbe futnak és csak akarat kellene, hogy jobb életük legyen vagy fel sem fogják, mert erre nevelték őket az iskolában meg otthon?

2017. ápr. 6. 21:39
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Te tudi nem vagy 30 éves, erre már én is rájöttem, de majd te is rá fogsz jönni, hogy ugyanúgy körbe, körbe fogzs futni, mert ha nem cigitől, akkor mástól fogsz függni. Te nézed le az emberek töbségét, mekkora hü.lyék, meg mikor fognak fel dolgokat, miközben neked nem jutnak el az információk. Akkor minek kérdezel, ha nem is érdekelnek a válaszok? Gyerekes a megnyilvánulássaid, ne a 30 éves korosztályt akard lejáratni a 15 éveddel, vagy a 13 éveddel. Fingod nincs arról, mi az hogy munka, pénz, csekkek, élelmiszer vásárlás, annak a feldolgozása, főzés, háztartás, stb. Csak itt a gyakorin fo.sod magadból a gyerekes kérdéaidet, inkább tanuljál, mert hü.lye is maradsz e mellett. Örülj amíg van ki eltar és gyerek lehetsz nem is kell értened még a felnőtteket, majd 10 év múlva megérted.
2017. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Húzz már innen a h***eségeddel. :D

De előtte kicsit nyisd ki a szemed. Vannak olyan emberek, akik nem függnek semmilyen önpusztító dologtól és normális, boldog, kiegyensúlyozott középosztálybeli életet élnek, mert megteremtették.


Jó, itt választ nem fogok kapni azt már látom.

Azért az értelmesebbnek köszönöm.

2017. ápr. 7. 13:40
 16/19 A kérdező kommentje:

Azért jól a kezembe adtátok a kérdezés lehetőségét.


Nem mindenki lesz elkeseredett lelki nyomorék, tele káros függőségekkel 30 éves korára. Közöttük én sem.


Ők ilyen személyiséggel születnek vagy arra nevelik őket, hogy ilyen sérült, alárendeltek legyenek? Ezt magamról nem tudom eldönteni, mert a családunk fele ilyen, fele olyan.

2017. ápr. 7. 13:43
 17/19 anonim ***** válasza:
Öntelt fas.zkalap 15 éves vagy... te húzzál innen, örvendetes látni hogy ezeket az oldalakat ti játszótérnek használjátok, mert nincs otthon senki, akivel értelmesen tudnátok beszélgetni, mert ha volna aki felvilágosítana téged is az élet dolgairól, akkor nem ide fo.snád a ba.romságaidat...
2017. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok. Azt hiszem gyerekes a felfogàsom is - mint a kérdezőnek.

Mégis dolgozom, mert kell a pénz. Nem vagyok túlköltekező, nincsenek káros szenvedélyeim.

És igen, belegondoltam abba, hogy sok értelme nincs. De meg kell szednem anyagilag magam.

2017. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de azért hozzászólok. Én nagyrészt egyet értek a kérdezővel. Lef*som a munkában elért karrieremet, nem teperek, és minél kevesebbet csicskáztatnak, annál boldogabb vagyok. Napi 5 órát dolgozom, az se egy nagyon megfeszített munka, a pénz ami csordogál bár nem sok, de arra tökéletesen elég, hogy fizessem a számlákat, az ételeket amit megeszek, és még marad is valamennyi a hobbiaimra. De nem igazán érdekel a pénz, mert a legfontosabb dolgokhoz, az igazi belső békéhez nem pénz kell, hanem felfogás, mentalitás. Meg kell becsülni a keveset is, ezt én már gyerekkoromban megtanultam, és akkor a többet csak még inkább becsülni fogod. A munka számomra csak a "kötelező rossz", amin túl kell esni, és ami utána jön, a megérdemelt szabadság, az kárpótol mindenért. Elégedett vagyok az életemmel, nincs semmi káros szenvedélyem, folyamatosan fejlesztem a testem és a szellemem. Mert nem az a lényeg, mit érsz el az életben, hanem az, hogy TE belül azt hogyan éled meg. Mert lehet az ember király is, ha nincs meg benne a belső egyensúly, akkor boldogtalan lesz. Míg az ember lehet koldus is, ha megtalálja a harmóniát, a békét, akkor boldog élete lesz.
2019. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!