Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit éreznétek, ha meglátnát...

Ti mit éreznétek, ha meglátnátok a saját álláshelyeteket meghirdetve az újságban, interneten?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 22:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Sosem olvasok újságot a munkahelyen (időm sincs rá) és a weben is csak szakmai oldalt keresek, ami hirtelen kell a munkához. Itthon viszont azt csinálok, amit akarok. Látható, este fél hét után válaszoltam. :D
2017. ápr. 26. 18:38
 12/24 anonim ***** válasza:
45%

Biztos, ami biztos alapon keress új munkahelyet.

Fele annyi fizetésért, mint a mostani tuti, hogy találsz! :-)

2017. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A Tengerész ***** válasza:
Én felhívnám és elkezdenék érdeklődni. Bevezetőül a szokásosakat. Olyasmiket főleg, hogy mik a feladatok, mit várnak el a jelölttől, mennyit fizetnek, aztán lassan rá lehet térni, hogy eddig ezt ki csinálta, senki, vagy csak nincsenek vele megelégedve és ki akarják rúgni? Ha esetleg félő, hogy megismerik a hangodat, kérj meg rá valaki mást te csak hallgasd a beszélgetést! Ebből sokminden kiderülhet.
2017. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Kedves Tengerész!


EZ egy nagyon jó gondolat. Egyelőre még nem véltem felfedezni, de nagyon sanszos, hogy meg fog jelenni.

2017. ápr. 28. 16:54
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy előléptetnek, és ezért keresik az utódomat.
2017. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Engem kizárt, hogy előléptetnének, örülök, ha nem rúgnak ki. :D Na, le is jövök innen, nem is szoktam gyakorizni, csak ha szakmai kérdésem van.
2017. máj. 3. 13:21
 17/24 A kérdező kommentje:
Most viszont nem vicc, tényleg a mi helyünkre keresnek embert, a mi részlegünknél. Megvan minden végzettségem, hogy vállalkozzak, de nincs meg a kellő kompetenciám.
2018. febr. 25. 09:07
 18/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sötétnek kell lenni ahhoz, hogy ne vegye észre valaki már előre, hogy gáz van, és helyette keresnek. Sokszor sokféleképpen kapott már róla visszajelzést korábban, hogy mennyire elégedettlenek vele. Ezen nem lehet meglepődni.
2018. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Akkor valóban "sötét" vagyok, mert elvileg - kisebb hibákat leszámítva - , meg vannak elégedve. De hogyha az elmúlt 1-2 napban olyan téves infót kap a vezetőség, hogy én azt mondtam rájuk, hogy "hülye @va" (ami természetesen nem igaz), vagy otthon 🏠 tiltott prostitúciót folytatok, stb., akkor azonnal repülök.
2018. febr. 25. 11:07
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha valaki jó munkaerő és bizonyított, akkor senki sem ül fel a munkahelyi pletykáknak a vezetők közül. Ha meg van rá alap akkor nem másban kell keresni a hibát. Egyszerű ez.
2018. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!