Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit éreznétek, ha meglátnát...

Ti mit éreznétek, ha meglátnátok a saját álláshelyeteket meghirdetve az újságban, interneten?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 22:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ebben ne legyél olyan biztos! Előfordult már több dolgozóval is, hogy szembesítették, hogy folyosói pletykából ezt hallottam... Szerintem meg dolgozni kell bejárni, nem pletykálni, de ha szär a főnök, akkor ez a kijelentés nem jut eszébe.
2018. febr. 25. 14:44
 22/24 anonim ***** válasza:

De biztos vagyok.

Mi a baj a szembesítéssel?

Akinek nincs vaj a füle mögött, annak nem kell aggódnia a szembesítés miatt, sőt keresnie kellene azt, hogy mielőbb tisztázódjon a helyzet. Tudom, ez nők között nehéz, de akkor is tisztán kezelhető helyzet.

2018. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Semmi gond nem lenne a szembesítéssel, ha hinnének nekem. Valóban nincs vaj a fülem mögött, de mire kiderül az igazam, már rég nem vagyok ott....
2018. febr. 26. 23:04
 24/24 anonim ***** válasza:
Én erre még mindig azt mondom, nem véletlen, hogy nem hisznek valakinek...
2018. febr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!