Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A ma felnövekvő gyerekek hova...

A ma felnövekvő gyerekek hova mennek el dolgozni?

Figyelt kérdés
Mivel már nem lesznek munkásokra szükség hanem a programozóké a jövő világa mi lesz a többséggel akiknek nincs 125 feletti IQ juk hogy egyáltalán a közelébe kerüljenek ezeknek a szakmáknak vagy egyáltalán nem is érdeklik őket. Ha nem lesznek munkahelyek és normális fizetések akkor ezek a gyerekek kárnak születnek meg mert úgyis csak hajléktalanok lesznek mert abból az éhbérből nem lehet lakást fenttartani.

#munkaerő hináy #munka hely keresés
2017. máj. 6. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Munkásokra mindig lesz szükség. Az AI meg a nagyon távoli jövő.
2017. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

A McDonald's elég kecsegtető a frissen diplomázott fiataljainknak.

Szerintem a 70%-uk elmegy külföldre, a maradék 30% meg itt marad valami gyári munkásként.

2017. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia az egy olyan szám ami az agyad problémamegoldó képességét illetve összefüggéseket figyelő tulajdonságait pontozza.

Mindenesetre szerintem folyamatosan szükség lesz karbantartókra épületgépészekre villanyszerelőkre ügyvédekre traktorosokra targoncásokra kamionosokra sofőrökre stb ez mind olyan dolog amit ha megszakadnak sem fognak automatizálni. Elektromos hibák mindig lesznek az emberek össze fognak veszni a kamionosoknak is kell a tudásuk a traktorost sem lehet helyettesíteni. Szerintem egyenlőre nem kell agódni amiatt hogy a gépek elveszik a munkahelyeket.

2017. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Kamionos meg traktoros pont elég szar példa, 10-20 év múlva a kutyának se fognak kelleni.
2017. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

"A ma felnövekvő gyerekek hova mennek el dolgozni?"


Közmunka ,gyári munka, takarító ,segéd munka.

2017. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
84%
A jó szakemberekre most is nagy szükség lenne az élet minden területén. Ráadásul messze nem annyiból áll a világ hogy programozó vagy munkanélküli...
2017. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy csak olyanok járnak egyetemre, akiknek 125 feletti az IQ-juk :D

Amúgy meg mindig szükség lesz segédmunkásokra, villany/víz/gázszerelőkre, ápolókra, eladókra, stbstb...

2017. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én abból indulok ki hogy szegedi vagyok és gyakorlatilag ha belenézek a hirdetésekbe akkor már most de egy jó ideje nem lehet mást találni mint teszkó aldi pénztáros árufeltöltő és kiszolgáló csicska ,az egyetemet érettségit nem végzett oldalon ,a másik oldal meg az olyan hirdetések amiknek a nevét sem értem , informatikai f a sz verés de olyan iskolai végzettségek kellenek oda hogy nem hiszem el hogy a magyar emberek 40% a tényleg meg tudna tanulni ilyeneket. Mi lesz a többiekkel akik nem tudnak érettségit se bemagolni nem hogy matematikát és nem is érdekli az informatika? Ha már most a keletmagyarországon élőknek nincs hova elmenniük dolgozni akkor mi lesz itt tíz húsz év múlva...
2017. máj. 6. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Mo-n mindenképp lesz alacsony munkatermelékenységű-kevés képzést igénylő munkahely, Viktorék elintézték már most.


A másik oldal pedig mindenképp az alapjövedelem lesz. A gépeket fogják megadóztatni (Musk szerint), és abból lesz pénz ennek finanszírozására. Az emberek pedig az ingyenpénzből megvalósíthatják magukat, így pl kitanulhatják akár a programozást is, de bármi másba is kezdhetnek, mert nincs kockázat.

2017. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ott lesz az a rengeteg üres stadion,majd ott dogoznak valamit
2017. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!