Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol, és kinek jelenthetem...

Hol, és kinek jelenthetem azt, ha a volt munkahelyemen szabálytalanságok vannak?

Figyelt kérdés

A volt munkahelyemen vannak szabálytalanságok, emiatt is léptem le onnan.

Hol tudnám például azt bejelenteni, hogy a cégnél tűzriadó esetén nem nyílnak a vészkijáratok, és a többi ajtót sem lehet kinyitni. Ergo tűzesetén nem lehet kijutni.



2017. máj. 7. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez konkrétan a tűzoltóságra tartozik. De hiába jelentenéd, mert az ellenőrök java részét megkenik a legtöbb cégnél.
2017. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Munkaügyi és Munkavédelmi Ellenőrzési Osztály?
2017. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2017. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Ez most valami bosszú akar lenni a részedről ?

A volt munkahelyeden volt/van munkavédelmes, tűzvédelmes felelős, akkor, ott nekik kellett volna szólnod ha ez téged ennyire zavart és még le is számoltál ez-miatt. Innentől fogva, hogy már nem vagy ott miért izgat téged ez a dolog ennyire ? Tegyen ellene az aki még ott dolgozik és felveszi a fizetését !

2017. máj. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Kedves #4

Ez nem bosszú, mivel magamtól jöttem el, ha kirúgtak volna, akkor esetleg az is benne lenne.

És jeleztem ott a munkavédelminek,azonban ő annyival lerendezte,hogy majd meg lesz az csinálva.


Megjegyzem azért foglalkoztat, mert attól hogy én eljöttem a probléma még fennáll. A többiek nem jelzik mert félnek a kirúgástól.És bár kicsi rá az esély,de ha mégis tűz keletkezik ott, akkor nem jutnak ki.

Nem akarok amit bűntudatot érezni,hogy nem tettem semmit,pedig léphettem volna.

2017. máj. 7. 09:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrófavédelmi Igazgatóság
2017. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyébként respect, hogy a volt kollégáidra gondolsz, dacolva a magyar "maffia" céges kultúrával.


Nekem a múltkor a NÉBIH gyakorlatilag azt írta, hogy a vízben oldott nitrogén enyhén savanykás ízű...

2017. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Jelentettem a céget, ha minden igaz, akkor hamarosan kimennek ellenőrizni őket.

2017. máj. 10. 09:43
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 7-es! :)


Tudod kb 100- an vannak egy műszakban. Nagyrészük családos nő, de bőven vannak ott fiatal pályakezdők is.

Valakinek ki kell állnia értük. Ha már a cég szerint "bárki pótolható"

2017. máj. 10. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:

9.: Arra vigyázz, hogy legyen munkahelyed, azaz ezt ne álláskeresőként csináld. Nekem betartanak.


Egyébként respect! Tele vagyunk maffiózó KKV-vel...

Van olyan, aki a saját házát letagadja, mondván a mögötte lévő házat látod.


Véget kéne vetni ennek a nagy feketegazdaságnak, hogy aki vállaklozó, KKV tulajdonos, annak, már semmilyen törvényt nem kell betartania, ha vidéken van a telephely...

2017. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!