Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új kolléga betanítása?

Új kolléga betanítása?

Figyelt kérdés

A vezető rám bízta az új kolléga betanítását.

Régóta dolgozom a cégnél, de nem csináltam még ilyet, azt se tudom, hogyan kezdjek neki nem vagyok az a tanár típus.

Elméletileg nem kell 0-ról felépíteni az embert de nem tudom, hogyan csináljam.

Sok részterület van és sok feladat (irodai munka) 5-6 teljesen különféle dologgal is kell foglalkozni.

Félek, ha mindent az új delikvens nyakába zúdítok akkor az kicsit sok lesz egy nap.

Hogy lehetne jól csinálni? Fokozatosan felépíteni?


Persze, ha gáz van akkor én leszek elővéve, hogy miért nem tudja ezt meg ezt meg ezt...


segítséget köszönöm!



2017. máj. 9. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Targoncázni tanítottam már újat, kezdésként lassabban csináltam figyelte pár körön keresztül közben magyaráztam neki hogy melyik palettát hova rakja. Utána helyemre engedtem, és Ő csinálta én meg figyelemmel követtem, ha nem jól csinálta szóltam és újból neki futottunk.

24 óra után lehetett magára hagyni, de úgy hogy ha gondja van keressen meg.


Azóta már más műszakban van, de nem volt semmi probléma.


Egyébként ne vedd magadra ennyire a betanítás felelősségét, sok esetben azért nem műszakvezető oktat mert abban dolgozik, így egyszerűbb olyan mellé állítani aki célzottan azt a munkát végzi, ha meg régi dolgozóhoz kerül, megtudja neki mutatni hogyan tud időt spórolni, kiskapuzni.

2017. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ott kezdeném, hogy először csak egy laza bevezetésben elmondanám neki a cég felépítését, mivel foglalkoztok, még akkor is, ha már úgy nagyjából képben van, meg általános fogalmakkal megismertetném (pl. mit értesz részterület alatt) kikkel kell együtt működni, kik vannak még a ti szervezeteteken kívül, illetve úgy nagy általánosságban elmondanám, hogy a ti részlegetek mivel foglalkozik (pl. mi vagyunk az ügyfélszolgálat, és ahogy a nevünkben is benne van, mi ügyfelek megkereséseivel foglalkozunk.) Persze nem kell ilyen száraznak lenni, lehet benne személyes beszélgetés is (különben is jó, ha néha közbe van iktatva egy kis lazaság is), vagy pl. ebédelési rendről vagy tudomisén is lehet beszélni.

Aztán belecsapnék a lecsóba, de egyszerre nyilván csak egyféle feladatot mondanék el. Először elmondanám az adott feladat folyamatát, az elejétől fogva, mert nyilván minden feladatnak van egy időrendi sorrendje (pl. beérkezik egy dokumentum, ezzel először ezt csinálom, és ha itt valami történik vele, akkor utána azt csinálom stb.) aztán gyakorlatban is bemutatnám, illetve nem csak bemutatnám, hanem odaültetném a géphez, hogy na ide kattints, oda kattints, hogy lássa, mit kell csinálni.

Egyébként ha időd engedi, készíthetsz egy kisokost a feladatokról, és azt add át neki, így Te le vagy fedve, hogy márpedig Te átadtad.

Én se vagyok az a tanár típus, de aztán valahogy mindig sikerült leoktatni az újakat. :)

Egyébként utána úgyis lesz kérdésük, mert van, amit már csak munkavégzés közben, élesben lehet megtanulni.

2017. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!