Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely, új emberek....

Új munkahely, új emberek. Mindenhol ilyen bunkók, hogy nem is köszönnek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 20:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha köszönök, nem is fogadják, ha kérdezek úgy csinálnak, mintha nem hallották volna. Hogy alkalmazkodjak ilyen parasztokhoz?
2017. máj. 26. 20:23
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

A szakmai dolgoknál mindenképp kérdezd meg akárhányszor. És mondd el, hogy szükséged van erre, hogy eltudd végezni, amit kell. Mert ebből lehet gáz, ha ott van az ember befagyva valami helyzetbe és nem tudja merre. Minél később kérdez az ember annál kellemetlenebb lesz.


Amúgy szerintem te köszönj továbbra is. És maradj nyitott, hátha valaki veszi a lapot. Ha bezársz csak rosszabb. Amúgy nem mindenhol ilyenek.

2017. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Magamból indulok ki, én mindig "komázok" az újakkal és olyan rosszul esik, hogy ok nélkül bunkók velem.
2017. máj. 26. 20:30
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Mióta dolgozol ott?


Köszönj, legyél velük kedves. Ne menj le a szintjükre. Egy idő után megszoknak. Ha meg nem akarnak továbra sem nyitni akkor kezdeményezz. Hívd el őket valahova, érdeklődj felőlük.

Nem tudom elképzelni, hogy ok nélkül vesznek semmibe,

Az én munkahelyemen mindig segítjük egymást, különös tekintettel az újjakat.

2017. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%

Ha valakinek a csókosa-protekciósa vagy, ne is csodálkozzál és örülj, hogy nem köpnek homlokon.Lehet miattad rúgták ki egyik barátjukat...


Ha meg olyan helyen vagy, ahol egymást kell taposni...., mit vársz vajon...


Ilyen munkahely nem létezik vagy ha igen, akkor nálad a baj, ez biztos;)

2017. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Minedn közösségnek megvannak az íratlan szabályai.Elsőként ezeket kell gyorsan feltérképezni aztán kezdődhet a beilleszkedés.
2017. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt amolyan helyen, ahol határidős feladatok voltak, és nem kérdezhettem kb, mert le sem szartak vagy orbitális bunkón szóltak vissza, pedig 3 mp lett volna a válasz..


Volt konkrétan, hogy egy nap kiadták, hogy fejezzek be valamit, jeleztem, hogy én nem csináltam még ilyet, és nem is tudom, pontosan mire gondolnak az egyik résznél, segítsen benne légyszi.- OK. Szóltam még 2x neki, hogy nincs teljesen kész, x dolgot benne még át kell nézni.- EZ konkrétan a 3. napomon volt, és 0 betanítást kaptam. JA bocs, egy fél órás volt, amíg körbemutogatták, mi hol van.

Rettenetes volt minden nap, és gyomorgörcs.


Na, másnap az említett feladat után megyek be reggel, a kiscsaj konkrétan mint akit a seggéből rángattak elő, hogy a 3. napomon általam jelzett rész nem jó, meg kb. úgy beszélt velem, mintha retardált lennék (Holott annak is épp előtte járt le a próbaideje, és nyilván rajtam akarta levezetni a feszkót, amit emiatt rajta vertek le, de pont lesz.rom, én szóltam neki 3x...)


Itt mondtam azt, hogy szevasztok.


Egyáltalán nem bántam meg, nem vagyok h*lye, és azóta ha nem is gördülékenyen, de végül megtaláltam a helyem, ahol nem szorongva vagy gyomorgörccsel, hanem jó kedvvel, jó társaságba megyek be újra, és ráadásul szakmailag is olyan,mint amit szerettem volna, szóval nem kellett lejjebb adnom egyáltalán.


Bár tény, hogy megküzdöttem érte és belefutottam pár iylen szar helybe, ahol kb még neked kellett hasra esni,hogy ott lehetsz, de megbecsülés az ló*fasz.


Nemér annyit az ilyen, és nem bántam meg, maximum azt hogy felvettek, de igazából azt sem, mert abból is tanultam rengeteget. És most ott vagyok, ahol lenni akartam,amikor belevágtam akkor. :)



Szóval én azt mondom, ha valahol nem jó, nem becsülnek meg, -én legalábbis-a mai napigott hagynám, mert nem éri emg, tönkre tette az egészségem, nem voltam szorongós, elkezdtem szorongani, gyomoridegem volt, rosszul voltam, nem aludtam. Megéri ez? Dehogyis. Nem az első, és nem a 2. helyen találtam meg ismét a számításaimat, de így most azt mondom még mindig, hogy megérte továbbmenni, pedig volt már benne is a 2.3-nál, hogy mi van ha velem van a baj... Hát nem velem volt. ;)

2017. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*Bocs az elgépelésekért de a lezsibbadt a kezem :D
2017. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem mindenki bunkó, csak a többség. Nem vagyok protekciós és nem rugtak ki senkit miattam, sőt még több embert várnak mert kevés a létszám.
2017. máj. 27. 05:43
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet egy rossz hely és mindenki utálja és boldogtalanok és leverik ezt egymáson...
2017. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!