Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A rangidősek miért hiszik...

A rangidősek miért hiszik azt, hogy az újoncokat csak úgy ugráltathatják, lenézhetik?

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy ideig diákmunkaként egy étteremben. A tanulópincérekkel úgybántak mint vmi kutyával, azonnal ezt csinálják, miért nem ezt csinálják, miért így csinálják? A hátuk mögött mindennek elhordták őket. Szerencsére engem nem néztek így kutyába, bár a hátam mögött biztos kibeszéltek. Egy építkezés során is, az idősebb kőműves is úgy beszél néhány fiatalabbal, hogy csak néztem. Bár nehéz fizikai meló mellett biztos nem egyszerű, meg biztos van, hogy megérdemli a beszédet, de miért jó ez, hogy a fiatal pályakezdőket kutyának nézik?
2017. júl. 1. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Komolyan azt gondolod, hogy egy kutya-ember, nem nézi kutyának a többi embert?

Azt hiszed, hogy aki másokat sz.r embernek néz, ő nem sz.r ember?

2017. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Diktafonnal elvileg nem vehetnél fel a másik ember beleegyezése nélkül, viszont hoghy ha szabály sértés vagy bármilyen sérelem ér akkor elfogadja a bíroság hiszen szabályt sem kéne sérteni ugye...így viszont tudod bizonyítani. Apámnak nem rég pont egy ügyvéd mondta neki így mert nincs bizonyítéka (így talán lehetne) mert a tanu ellen van mert félti a munkáját. Tipikus magyar eset...de van "fenyítve"a tanu
2017. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!