Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » EuDiákról ki mit gondol?

EuDiákról ki mit gondol?

Figyelt kérdés

szeretnék a nyáron ide csatlakzni és véleményeket hallanék róla. jöhet hideg meleg

[link]


2017. júl. 3. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Rajtuk keresztül dolgozok több, mint két éve, nekem jók a tapasztalataim velük. Viszonylag sokféle munkát ajánlanak, volt már, ami nem tetszett, volt, ami igen, a mostanit szeretem, másfél éve dolgozok ugyanott. A legtöbb munkához kérnek önéletrajzot, ha valamelyik cégük külön kéri, akkor a cégnél van az interjú, orvosi alkalmassági, próbanap, egyéb hülyeségek; normál esetben, ha a cég nem kéri, hogy letesztelhessen, akkor valamelyik eudiákos emberkével fogsz elbeszélgetni, és ő igazít el. Hogy érthetőbb legyen: jelentkeztem egy újonan épülő Kfc-étterem csapatába; a Kfc szerette volna maga kiválasztani a neki tetsző embereket, ezért behívtak minket a saját helyükre interjúztatni, ugyanez volt egy biztosítócégnél is, ugyanolyan állásinterjún kellett részt vennünk, mint a nem diákmunkás felnőtteknek. Vagy volt egy gyár, amelyik behívott minket próbanapra, hogy megnézze, megy-e egyáltalán a munka; ott is egyformán voltunk kezelve a nem diákmunkára jelentkezett próbanapos emberekkel. De volt olyan, ahol csak az EuDiákokhoz kellett bemenni elbeszélgetésre, meg volt, ahol még azt se.

Arra nagyon figyelj, hogy ha elvállalsz egy munkát, akkor nem mondhatod le csak úgy előtte egy nappal, jó előre kell szólnod, és nyomós indok kell hozzá, különben kötbért kell fizetned, de ez benne van a szerződésben, olvasd el figyelmesen. Ja, minden új munka előtt be kell menned szerződést aláírni, akkor is, ha csak két napra mész valahová kóstoltatónak. Ez elég kellemetlen, de a mi érdekünket is szolgálja, hogy bejelentve, szabályosan tudjunk dolgozni.

Egyébként korrektek és aranyosak, mindenről pontosan tájékoztatnak, a fizetést is mindig pontosan utalják (azt hiszem, 8-18-a között kell, hogy megérkezzen, de nekem pl. mindig ugyanazon a napon jön).

Nagyjából ennyi, van egy 1000 ft-os tagsági, azt az első fizudból vonják, és visszakérheted, ha kilépsz. Ha még nem vagy 18, akkor be kell cipelned az egyik szülődet is.

2017. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt jo hallani. Nagyon szepen koszonom a valaszod
2017. júl. 6. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!