Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért várnak ennyit az emberek?

Miért várnak ennyit az emberek?

Figyelt kérdés
Amit most irok lehet megköveztek, de olyan sokan vannak itt is máshol is olyan munkakeresők akik jelentkeznek valahova, vagy már jártak is állásinterjún több hetet a válaszra úgy hogy közben nem keresgélnek tovább. Aztán jön az idegeskedés, csalódottság hogy hetek óta nem jeleznek vissza. Miért nem lehet a várakozás alatt sem máshova jelentkezni? Ezt sose értettem.
2017. júl. 13. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet máshova jelentkezni, de 3 hónapon belül csak egyet kell beírnod a munkanélküli könyvbe.
2017. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarásnak nyögés a vége. Egy mentálproblémás ismerősöm is ilyen 2-3 hónap alatt egyszeri jelentkezésekkel akarja magával elhitetni, hogy ő kőkeményen keresgél.
2017. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosincs értelme csak 1 helyre beadni a jelentkezést, és közben várni a csodát.


Én speciel egy álláshirdető oldalon szoktam látni azt, hogy egy bizonyos személy állandóan teszi fel a maga kis hirdetését hogy munkát keres. De tényleg! Nem nagy karrierista ő, csak betanított és kisegítő munkák állnak a rendelkezésére. A gyerek azt hiszi, hogy ő mint munkakereső föl teszi magát a netre, és lesz munkája :D Még telefonszámát is felrakta. Már jó párszor kaparta a szemem, fontolgattam is hogy felhívom, de kivagyok én hogy én osszam a saját nézetem a saját pénzemen? :D


Egyébként az emberek legtöbbször megváltást várnak :D

2017. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!