Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy ilyen emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve élünk együtt és ő minden nap az anyjáéknál eszik.Még ha én főzök is akkor is elmegy hozzájuk és eszik ott is.

Most is ott van és majd nemsoká jön..

Itthon sem csinál semmit csak tv-zik,sokszor beszél a tv-hez.Ha filmet nézünk akkor az őt nem érdekli és úgy tesz mintha aludna.Semmilyen,gondom,bajom,bármi ami velem történik az nem érdekli.Azt mondja erre,hogy ne hozzam haza a gondokat.Nem beszélünk szinte semmit,nem járunk sehova,pedig én mennék és akkor még ő mondja rám,hogy unalmas vagyok.

Volt mikor főztem neki ebédet és mondta hogy hazajön enni,de nem jött mert a kedves mama hívta hogy van kaja és ő persze oda ment inkább.

Nem főzök rosszul egyáltalán!

Ti ilyen dolgokhoz mit szólnátok,vagy egy ilyen emberről mit gondoltok?



2016. jan. 31. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embert csak elhagyni lehet!


Mama ahhoz szoktatta, hogy azt csináljon,amit akar. Szóval, ha jót akarsz magadnak ne húzd vele tovább a saját idődet!

2016. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem lenne: miért vagy még vele együtt?

F

2016. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Róla semmit, nem érdekel, de te viszont egy klasz csaj lehetsz. :)
2016. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmit.

Gratulálok.

Az ilyen embernél csak az a gázabb.

Aki minden ráhagy, és képes vele párban lenni.

2016. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én már nem tekintem a páromnak...még van pár dolog ami miatt maradnom kell...


amúgy 40 éves

2016. jan. 31. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:

ő mégcsak lakótársad sem ezekszerint,se nem barátod,se nem haverod, ÉS FŐLEG NEM A PÁROD AZ ILYEN.



Kisujjad se mozgasd meg miatta,amíg nem tudsz tőle elköltözni. Kezdj el szépen randizgatni :))))

2016. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és te ezt nevezet PÁRKAPCSOLATNAK ????


én komolyan mondom nem értelek...

2016. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!