Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyha nem hívnak vissza egy...

Hogyha nem hívnak vissza egy állásinterjúról, annak lehet az az oka, hogy pont olyannál kádereztek le, aki nem bír téged és rosszindulatú pletykát mondott rólad?

Figyelt kérdés
Pl.: a főnök nem akar elengedni, vagy irigy, ha jobb helyre kerülsz, stb.
2017. júl. 19. 23:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a védelmet. 🙂 BlackSword-öt is felértékeltem, mert rosszul fogalmaztam. Igazából nem is a nagyfőnökkel volt a gond, csak ő kijelölt 1 oda nem illő csoportvezetőt és ő kavart. Akik 5-6 éven át tökéletesen meg voltak velem elégedve, nos az a cég nem létezik. Gyes alatt jogutód nélkül megszűnt ☹ .
2017. júl. 22. 09:07
 12/13 BlackSword ***** válasza:

Erről meg annyit, hogy ha nincs fegyelmid, és az új helyen jobban fogsz keresni, akkor mondhat a csopvez. bármit... Tudni fogják a dörgést...


Mellesleg nem vagyok libsi...

2017. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, ma már okosak a HR-esek, tudják, hogy feltétlen azért rúgnak ki valakit, vagy intéznek úgy, hogy ő mondjon fel, mert annyira hülye; sokszor épp ellenkezőleg, ezért is megadják sokszor az esélyt, és tegnap kaptam is egy telefont egy második fordulóra.
2017. júl. 22. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!