Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » TheVr-os srácok milyen szakmai...

TheVr-os srácok milyen szakmai végzettségük van?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen szakmát tanultak.

2017. júl. 22. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Beírod a gúgliba és fél perc alatt megvan a válasz.
2017. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
nagyon sajnálom azt, amelyik olyan nehezen és erőteljesen, szinte ordítva beszél :( Enyhén pösze, és szinte érezni, ahogy olyan nehéz kiejteni a szavakat. Valószínű ezért is mindig ilyen ingerült.
2017. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként én csak ő miatta nem nézem a csatornájukat, mert elég rossz hallgatni, szinte kínlódik a szavak kiejtésével, mintha minden szót erőből mondana. Nem tudom sajnos a végzettségüket, szerintem valamilyen informatikai irányú végzettségük lehet, arra tippelnék.
2017. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Amikor a Pisti is főállásban kezdett youtubeozni akkor valamelyik liveban elmondták hogy mindketten megpróbálkoztak az egyetemmel de otthagyták.

Csak Cisco-s informatikai tanfolyamok vannak a hátuk mögött. Mindkettejüknek érettségi + Cisco tanfolyam.

2017. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, Pisti meglepően vegyésznek vagy gyógyszerésznek tanult eleinte az apja ösztönzésére, aki szintén az. Majd azt ott hagyta, és elkezdtett egy elektronikai boltban dolgozni mint eladó, majd annyira megszerette az egészet, hogy egy marketing szakot kezdett el az egyetemen, amit ott is hagyott a videózás miatt.

Szóval ezt ő is elmondta, hogy a legmagasabb végzettsége sajnos csak az érettségi maradt, illetve az angol vizsgája. Szóval semmilyen infó végzettsége sincs, gondolom csak önszorgalomból tűnik most hozzáértőnek. (De programozni például egyáltalán nem tud, ez egy live-ban hangzott el talán.)


Jani az inkább jobban hajlott az informatikához és próbálta a legvégsőkig elvégezni az egyetemi szakot. Egy Cisco 1 éves tanfolyamot végzett el az érettségi után, majd folytatta a mérnökinformatikát talán a Debreceni Egyetemen. Már nem rémlik, de talán abból 2 évet el is végzett, de nem látta értelmét folytatni a videózás miatt.

2018. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erről a videósokat övező személyi kultuszról nekem mindig ez jut az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=V9YpeTAYRqU

2018. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!