Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy orvoson elfogadható a...

Egy orvoson elfogadható a tetoválás és/vagy piercing?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a munkaruházat takarja. Tehát nem karon, nyakon van tetoválás, ahol kilátszik, hanem mondjuk csípőn vagy háton. És piercingből is mondjuk köldök pc. Azért kérdezem, mert orvosnak tanulok és régi álmom egy vagy két tetoválás, persze valami szolid, egyszerű. Vajon ezzel hátrányba kerülnék? Lehet nem is kapnék munkát?

2017. júl. 23. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Tetoválás szerintem nem gond, ha takarva van. A piercing se, hiszen kivehető.
2017. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha takarja a ruházat, nem tudom milyen problémát okozhatna.
2017. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 23. 14:48
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én orvos vagyok, 2 tetoválásom is van, teljesen eltakarja a ruha, így nem gondolom, hogy zavaró lenne bárkinek is. Látható, nehezen eltakarható helyre nem ajánlom, hátra,csípőre nyugodtan lehet.
2017. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok tetovált orvos ismerősöm van. Felének kilátszik a tetoválása, nyak és kézfej tájékon. Kiváló orvosok, mind, egytől egyig. Nem a tetkó határozza meg az embert, de ezt az alacsony intelligencia szintnél az emberek nem értik, hanem jön egy kattanás, hogy fúúúj, sittesek, meg bűnözők :)
2017. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!