Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Határozottságot mennyire kell...

Határozottságot mennyire kell színlelni állásinterjún?

Figyelt kérdés

Sunyi ember vagyok aki számítóan gondolkodik és háromszor végiggondolja mielőtt bármit csinál. Ezt delkaráltan vállalom. Ez egy erény. A határozott ember ezzel szemben nem gondolkodik, hanem cselekszik. Aki nem gondolkodik az pedig el fog bukni. A határozottság egy eszköz a szociometriai státusz növelésére. Társas kapcsolatokban elengedhetetlen a színlelése.


Állásinterjún is? Szakmai rész nyilván kell de az emberi részre mennyire koncentráljak?


Programozó vagyok



2017. júl. 31. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyet tanulj meg, akárhogy is cselekedsz, a jóra, a helyesre törekedj, másoknak ne árts, ne taposs át embereken, mert az előbb utóbb visszaüt.
2017. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ha kell, lemásolok egy egész viselkedéskultúrát, ahogy már sokszor tettem sikerrel. "

Lemásolni a viselkedéskultúrát a szociopaták szokták.

2017. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Lemásolni a viselkedéskultúrát a szociopaták szokták."


Fordítva: ők azok, akik nem képesek beilleszkedni, másolni a viselkedéskultúrát.

2017. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A határozottság nem azt jelenti, hogy valaki nem gondolkodik, hanem azt, hogy tudja, mit akar csinálni, és csinálja is, nem kételkedik magában, nem vacillál, nem töketlenkedik, nem húzza az időt, stb. Mindenhol fontos a határozottság. Ha odamész egy állásinterjúra és megkérdezik, hogy "miért akarsz itt dolgozni?" vagy "mennyi fizetést szeretnél?" vagy "hogy kezelnél egy kötekedő kollégát?" vagy bármi ilyesmit, és te csak vonogatod a vállad, akkor nem fognak felvenni.
2017. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!