Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mi számít női...

Kérdezőférfi kérdése:

Munkahelyen mi számít női zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű fogdosáson kívül!

Kedvelem az egyik munkatársnőmet, ha csupán kedvesen bókolok neki hogy felhívjam magamra a figyelmét az már zaklatásnak minősülhet hosszútávon? Ha nem is nyíltan a többiek előtt, szabad udvarolnom egy munkahelyen?

Még sose kedveltem meg egy lányt munkahelyemen, ezért ez Nekem új, hogy hogyan álljak a dolgokhoz.

Lehetséges e az hogy ezért elveszíthetem az állásom, ha kitudódik hogy szeretem, miközben a munkámat ugyan úgy ellátom rendesen? Most, hogy nem vagyok diák és dolgoznom kell miért bűn az ha a munkahelyemen találom meg a esetleges szerelmemet? Valamiért mindenhol ez tabunak tartják miközben az emberek társas lények. Az érzés nem kölcsönös ,mert csak kollegának tekint rám azthiszem, de úgy érzem nem erőltetve próbálok a kedvében járni.

Nem tudom mi tévő legyek, ha magánéletben nem találok párt vagy hétvégén akkor miért ne jöhetnék össze vele, hogy ha a későbbiekben úgy alakul a helyzet, hogy ő is viszonyozza az érzéseit?



2017. aug. 2. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem durva, határeset. ( szerintem, lehet ellenvélemény is ) Úgy tűnik még nincs kapcsolatban.

Jól írták előttem : munkahelyen kívűl hívd meg 1 kávéra, ( vagy sütire ). Ha visszautasít, na akkor már tényleg satufék.... Illetve attól függ mi a visszautasítás oka! Idős szülő ! nagyszülői kötelezettsége van netán??!!

Viszont én ilyenért nem tennék semmilyen zelzést a főnökség felé. Felnőtt módra kellene elintézni.

Nő /51

2017. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Visszafogtam magam. És haver jelezte hogy furcsálja, hogy miért nem szólok hozzá ;) Munka után pedig szívesen lát Engem a többiekkel együtt kikapcsolódni. Ez jelent valamit:) Gondolom ki akar ismerni, csak tanácstalan vagyok, hogy mi mással is tudhatnám bizonyítani, hogy ő nagy Ő és jobban felélinkíteni az érdeklődését irántam.
2017. aug. 5. 16:33
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja a leányzó furcsálja hogy nem szólsz hozzá...

Csapatépítő tréningként is fel lehetne fogni. Aztán majd alakul...

Általába kár hogy kollégák / nők nem ülnek be sehova egy kis dumcsira melo után. Már nem divat??

Nem napi szinten csak néha.


Nektek akár minden nap melo után miért ne??

2017. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Elhívtad valahova?
2017. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos megmaradtunk barátnak, ettől függetlenül beszélgetünk bármiről.
2018. febr. 21. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!