Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha szakmailag...

Mit csináljak, ha szakmailag hülye a főnök? Ezért mondjak fel?

Figyelt kérdés

Nem olyan konnyu munkahelyet találni.

De a fonok már kiborit


Reszletek

Egy táblázat amolyan adatbazis tartalmaz minden adatot amiben dolgozunk.

Az ugyfel kéresere hol igy szűrjük hol ugy, attol függ milyen adatokat kér. Főnok utasitasra kicsinyitve kell megkuldeni mailben



Erre a fonok kozli hogy nem kell olyan tablazat amiben minden benne van, csak az ugyfel tablazattal dolgozzunk ami hetente frissul es hetente kell menteni igy ez egy honapban 4 tablazat...


Ha toroljuk az adatbazist akkor adatok vesznek el es lehetetlen ugy a korrekt kimutatas...


De a hulye ezt nem érti.


Magyaran olyan utasitast ad hogy dolgozz szerszam nelkul.


Erre átadta a feladat egy reszet egy pancser kolleganak aki hibasan dolgozik nem gyozom javitani es azt varja hogy az alapján is dolgozzak.


Az ugyfel ki fog akadni a hibas adatokon es engem fog tuti elovenni a fonok!!!


Meggátol a munkavegzesben teljesen.


2017. aug. 4. 18:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Konkrétan miért jobb ha előbb felmondasz? Mennyivel vagy előrébb?
2017. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem engem fog hibáztatni amikor beüt a krakk es talan gondolkodik hogy ők hibaztak.
2017. aug. 4. 21:28
 13/32 A kérdező kommentje:

Szoval ha megvárom azt hogy az ügyfél (nagy állományu cégek) felhaborodva felmondja velunk a szerzodest akkor autimatice engem akarna mindenki felelossegre vonni..

Ha felmondanek ezelőtt akkor övék a felelosseg.

2017. aug. 4. 21:31
 14/32 A kérdező kommentje:

Csak mert az elso felszolitast már megkaptuk hasonlo miatt.

Elkeszitettem egy kimutatast miszerint pár millás hiány van. Ezt nem kuldhettem meg az ugyfelnek mert a fonok bekavar hogy más "falsul rogzitett banki kozlemeny adatokkal dolgozzak.mivel a kozlemeny rovat nehol kitoltve sincs stb igy a kimutatast nem lehet elvegezni.

Az ügyfel felmondassal fenyeget ez miatt h nem kapott még kimutatast.

Es en

1. Megcsinaltam csak nem kuldhetem el

2. Fals adatokkal kéne ujat csinálnom utasitasra ami további bazi nagy kavarásokat szülne

2017. aug. 4. 21:36
 15/32 A kérdező kommentje:
És megint én lennék ugye a hibás..
2017. aug. 4. 21:42
 16/32 anonim ***** válasza:
Igen, és ha ki hozzák azt, hogy te vagy a hibás akkor mi van? Kirugnak? Akkor ugyanott vagy mintha felmondanál, csak pár havi fizetéssel több ment a számládra. Felmondani csak az új állás megtalálása után érdemes.
2017. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ha van adatbázis, akkor mi a szarnak kell excel?
2017. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Az ugyfelnek nem az adatbázist küldjük hetente.tobbféle kimutatásokat vàrnak.es nem szabad pl rossz számlákat nekik kimutatni. Viszont azok is penzugyi mozgásban vannak mert pl korabban ki lett fizetve es masikat kellett volna, vagy követeli az alvallalkozo es jogtalanul stb. Ezeket mind intezni/tisztázni kell. De a fonok meg töröltetné az összeset..


Ráadásul szarvas hibákat csinál a kollega.amiert lepasszolt hozzá is a fonok pont a fenyegető céghez tartozo feladatot amit nekem kell a cegnek megkuldeni.


Mivel az én alairasommal megy ki az ő elcseszett munkája ezert fognak engem kirugni..

Illetve olyan dolgokat kér be a kollega a cegektol amiket már rég megcsináltam es elkuldtem nekik. Csak nem nezte át az e maileket. Ergo a fonok azt hiszi nem csinaltam meg.mert o sem nezi az e maileket hogy mar mult ho elején elkuldtem! Ergo azt hiszi hanyag vagyok.


Nekem ez olyan rossz hogy lehordják a munkám es velem fognak orditani


Hetfon latni fogja a cég a kollega szar kimutatását (javithatatlan mert bele is törölt stb)amiket tudtam javitottam.


A visszaszamlalas elindult..


Hogy a francba adjam elo nekik hogy hé fonok amit atadtál a kollegának a hátam mogott es belenyult, hibás szar az egész?mikozben azert adta át neki hogy egyeztesse a könyvelessel. Nem is foglalkoznék vele, De NEKEM kell megkuldeni pont a panaszkodos cegnek! Ami panasz nem is letezne ha hagyta volna mar honapokkal ezelott megkuldeni amit megcsinaltam a 4 millás minuszos kimutatást!


Bocsi hogy ennyit panaszkodom.

Nem akarom hogy engem hordjanak le az ő hibájuk miatt.

2017. aug. 5. 08:42
 19/32 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne tanulni riportokat lehúzni az adatbázisból, nem szaros exceltáblával bacakodni.... attól, hogy hülye vagy kezelni az afatbázist, nem te vagy a sztármunkaerő
2017. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Bele se latsz a munkàmba mit okoskodsz.

Azt kell kuldeni amit az ugyfél kér. Es kimutatásokat kér. Amit a fonok letilt.erre jon az ugyfelpanasz.aztan a fonokpanasz.aztán a kollega gixer.

Ebbol szerintem ki kell kerulnom.

2017. aug. 5. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!