Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked jó munkahelyed van?...

Neked jó munkahelyed van? Hogyan kerültél oda? Mit szeretsz benne?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Peofession.hu-n találtam


Szeretem, hogy kényelmes a munkatempó, hogy fejlődik az angol nyelvismeretem, hogy imádom a 2 főnököm akik a haverjaim is egyben, a fizetéssel is elégedett vagyok

2017. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó munkahelyem van.

Bekopogtattam, megkérdeztem, hogy tudnak-e kezdeni velem valamit, - mint munkaerővel?

Tudtak.

Megcsináltam a legjobb tudásom szerint az összes feladatot, amit rám bíztak.

Tapasztalatokat gyűjtöttem.

Végigjártam a szamárlétrát és egyre feljebb kerültem.

Most "fullon" vagyok!

Mindent elértem, amit ezen a pályán, az én érdeklődési körömmel, mentalitásommal el lehetett érni.

Azt szeretem a munkámban, hogy a hobbym is egyben, - ha arról van szó, éjjel kettőkor is!...

2017. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Rossz a munka, rosszak a körülmények, még rosszabb a fizetés, megélni nem lehet belőle, csak zsebpénznek jó.


Neten láttam a hirdetést, jelentkeztem, elmentem állásinterjúra, felvettek.


Semmit nem szeretek benne, de nincs jobb, szóval váltani nem tudok.

2017. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Jó mert az én helyzetemben nem válogathatok. ( életkor, betegségek )

Már " többefdik alkalommal vagyok itt. Létszám csökkenés miatt kerültem ki onnan.

Létszámnövelés volt, jelentkeztem, ismerik a képességemet, és így újból felvettek.

Jelenleg nem azt csinálom amiért felvettek, de még a " pörgésbe " vagyok.

Azért is jó, mert képbe vagyok " mi is zajlik a munka " világában.

Azt szeretem hogy a munkafázisok tempóját a magam fizikális teherbírása szerint igazítom. Tudunk pl együtt étkezni, és közben beszélgetni.

Csapatban és önállóan is tudok dolgozni, amit nem mindenki tud.

Fizetés? NeVeTsÉgEs!! De nincs jobb! Még mindig jobb " túros körözöttett enni ", mint üresen vajas kenyeret.

Viszont ha okosan gazdálkodnék, akkor kis aprópénzt tudnék keresni.

2017. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Jó. Az interneten találtam. Szeretem, hogy kényelmes a meló, nem kell sokat dolgozni, beutazom vele egész Európát és nagyon jól is fizet, amiből hamarosan megvehetem a hitelmentes lakásom. Továbbá nem ba..tatnak semmiért. A magam ura vagyok.
2017. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretek a jelenlegi munkahelyemen dolgozni. A fizetés is elfogadható, a kollégáimmal is jól kijövök és a munkámat is szeretem csinálni. Egyébként úgy kerültem ide, hogy felvétel volt én meg éppen munkát kerestem. Mondjuk, az első pár hónap után még nem gondoltam, hogy sokáig "húzom", de aztán változott a helyzet.
2017. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem meg kellett volna kérdeznem, kinek mi a foglalkozása, és hány éves, és akkor teljesebb a képem. :D De most már mindegy!
2017. aug. 12. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. 24 éves vagyok, a suliban gépi forgácsolónak tanultam, de nem dolgoztam benne. Plusz van nehéz gépkezelői engedélyem egy pár gépre. Ezekkel 2.5 évet dolgoztam mielőtt sofőr lettem.
2017. aug. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Takarítok, szakmám sajna nincs. Befejezetlen cipőgyártó szakma.

" betegségeim miatt, meg a korom miatt " nem válogathatok.

Betanított munkát is el tudnék látni.

Túrós körözött, vajas kenyérről írtam...

51 / Nő

2017. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minket az osztállyal vittek ilyen üzem látogatásokra. Lássunk bele mindenbe, amit elméletileg tanultunk. Egyszer elvittek minket egy laborba. A vizsga után az osztályfőnök értesített minket, hogy lenne ott egy állás. Elmentem jelentkezni és engem választottak. Szeretem ezt a munkát, ezt tanultam és érdekel. A fizetéssel nem vagyok teljesen elégedett...
2017. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!