Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok a munkahelyen ha...

Maradnátok a munkahelyen ha kevesebb pénzért ugyanannyi munkát sőt még többet várnának el?

Figyelt kérdés

Mit tennétek ebben a szituban? A vezetőség visszanyeste mindenki bérét de alaposan (ne menjünk bele hogyan, odatolták a papírt és alá kellett írni és kész -munkáltatói erőfölény a gyakorlatban című előadás biztos ismeritek) de mindezen csökkentés mellett a munkaidő és feladatmennyiség semmit se változik arról szó sincs. Ugyanúgy napi 8, heti 40ó, csak jó ötödével kevesebb pénzért.

Sőt még nincs vége mert páran meg fognak ugrani elmennek új embert a helyükre nem lesz, így a maradókra még az eddieknél is több feladat hárul, tehát nem kevesebb pénzért ugyanannyi munka hanem kevesebb pénzért több munka a vége.


Mit csinálnátok? maradnátok? mennétek?

Van olyan (már csak ex-) kollegám aki annyira szívére vette hogy azonnal felmondott noha meg is mondta más állás láthatáron sincs neki, de inkább elmegy feketén padlót nyalni dobozt pakolni valahova mint ilyen hozzállású helyen maradjon egy percet is.

Lehet ő tette jól?


2017. aug. 12. 19:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Facebookon pedig találsz normálisabbakat is. A lénye csak az, hogy nem nagy wasistdas találni 130-nál többet fizető hirdetéseket, hogy kellene annyira kapaszkodnod a több munka kevesebb bérért jelenlegi kombóba. Mondjuk az árnyalhat a helyzeten ha borsodi, és azon belül is falusi vagy. Ahhoz képest lehet, hogy jó a 130-as fizetés.
2017. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha pedig van végzettséged, és szakmáid is vannak, akkor nem értem, hogy miért okozna gondot másik helyet találni. (Lehet, hogy túl sok a képesítésed, és mindet feltünteted?) Nekem nincs diplomám, se szakmám, jogsim, és ráadásul csak 1 idegen nyelvet "beszélek", de eddig mindig volt tisztes munkám, nem éhbérért. A 160.000 -

200.000 nettó a minimum, amivel meg kell, hogy valamilyen szinten elégedj, és akkor is nagyon nagyon alulfizetnek ennyi papírral téged.


Nekem a büfés, gyári, adminisztrációs munkáim fizettek alaphangon ennyit, jó körülmények között.

2017. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

"Nekem a büfés, gyári, adminisztrációs munkáim fizettek alaphangon ennyit, jó körülmények között."


hagyjuk már ezt a szart ... persze. alaphangon 160-200... persze. én is ezt hallgatom fűtől fától ki tudja mióta.

de marha érdekes hogy sehova se kellek nem nettó 200-ért még btoo 200-ért se...


de érdekes nem?

ahova meg kellenék az meg trógerproli hely minimálbérért.

nem csaoda hogy ide meg azonnal felvennének. de nem megyek oda én se nyiévn ezért is vesznek fel bárkit azonnal.

2017. aug. 16. 16:25
 24/26 A kérdező kommentje:

"akkor nem értem, hogy miért okozna gondot másik helyet találni."


akkor már ketten vagyunk akik nem értjük!!!

sőt voltam karriertanácsadónál! Na vele együtt 3-as vagyunk akkor akik nem értjük...


(karriertanácsadó úristen... azt a rakás bullshitet amit ott nyomtak....)

2017. aug. 16. 16:27
 25/26 A kérdező kommentje:

", adminisztrációs munkáim "


Nővérem egy multinál adminos....

Nettó 110.

Na?

2017. aug. 16. 16:27
 26/26 A kérdező kommentje:

Ja és hirdetésket én is tudok linkelni ám!!!


Sőt még jelentkezni is tudok rájuk!

Na ezek azok akik arra se méltatnak hogy visszajelezzenek....


Hány és hány olyan helyre adtam be ahol állítólag lasszóval fogdosnának embereket mert annyira nincs senki... és ezek nem méltatnak válaszra se....

2017. aug. 16. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!