Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen egy kollégá...

Ha egy munkahelyen egy kollégáról megtudják, hogy ugyanazért a munkáért valamivel több fizetést kap, akkor miért őt kezdik el szívatni?

Figyelt kérdés
Mert alapjában véve tehet ő róla? Csak elvállalt egy munkát, és keres, amennyit keres. Miért nem mennek a főnökséghez panaszkodni és kérdőre vonni őket?
2017. aug. 13. 10:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
43%

Az egységesítés a világ legnagyobb marhasága. Most akkor vagy engem rántanának vissza a kezdők fizetésére 10 év tapasztalattal vagy a kezdőt hoznák fel az én szintemre, nulla tapasztalattal. Csodálatos lenne.


Egyéni elbírálás kéne mindenkire és munkahelyi titoktartás alá vonni a fizetés mértékét.

2017. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem szakmai tudás után béreznek.
2017. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%

"Az egységesítés a világ legnagyobb marhasága. Most akkor vagy engem rántanának vissza a kezdők fizetésére 10 év tapasztalattal vagy a kezdőt hoznák fel az én szintemre, nulla tapasztalattal. Csodálatos lenne. "


Egyébként meg nem mert 10 év tapasztalattal már vezető vagy vagy igazgató és az több pénz.


De sima beosztottak aki ugyanazon szinten vannak na azok keressenek ugyanannyit.

2017. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom te hol élsz, ahol 10 év egyenlő az igazgatósággal. Lehet van ilyen munkakör, csak nem megyünk vele semmire.


Ne, ne keressen ugyanannyit a taknyos kezdő, mint a nagy tapasztalattal rendelkező, hiába azonos munkakör.

2017. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%

#14 miért ne, ha ugyanazt a munkat csinalha, mint Te?

Erre semelyik ilyen "fröcsögő" nem tud logikus magyarázatot adni..... mi a különbség a 2 munka között?

2017. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki jobban csinálja az adott melót, akkor kapjon érte több pénzt. Hú de nagyon bonyolult, ezen mit kell érvelni? És te hogyan érvelsz amellett, hogy nem egyenlő munkaerők kapjanak egyenlő fizetést és mindez legyen tisztességes is? Sehogy.
2017. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%
Én a kérdéssel kapcsolatban arra lennék kíváncsi, hogy tényleg nincsen fúrás-kibeszélés külföldön munkahelyen, vagy csak én szívtam el Jamaika marihuána tartalékát két perc alatt?
2017. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
17: Ezt most még egyszer érthetőbben.
2017. aug. 13. 18:02
 19/31 A kérdező kommentje:
A kérdésem alapjában véve nem arra vonatkozik, hogy ez mennyire fair, és hogy kinek mennyit kell kapnia. Hanem hogy miért az illetőt (aki többet vagy ugyanannyit kap) kell cs*szt*tni, amikor alapjában véve ő a legártatlanabb az egész dologban? Nyilván nem ő kérte az állásinterjúkor, hogy kapjon már többet, mint a többi dolgozó, merthogy felsőrendűbbnek érzi magát. Mint ahogy az se várható el tőle, hogy majd odaáll a főnökség elé, és kéri, hogy csökkentsék a fizuját, hogy a kollégák emberszámba vegyék.
2017. aug. 13. 18:05
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ne, ne keressen ugyanannyit a taknyos kezdő, mint a nagy tapasztalattal rendelkező, hiába azonos munkakör."

Az én munkatársaim is ilyenek, pont így fel voltak háborodva, amikor kiderült a fizetésem. Ja, hogy én dolgozok is, nem csak hereverélek meg kávézgatok? Ja, hogy az én ügyességem és tudásom nagyobb? Nem baj, taknyos kezdő vagyok, ne álmodjak jobb fizetésről, akkor sem, ha a munkám többet ér.

2017. nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!