Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálom én ezt? Mit...

Miért csinálom én ezt? Mit keresek én itt? Ha egy munkavállaló ezeket a kérdéseket egyre többször teszi fel magának az már régen rossz?

Figyelt kérdés

Ha én, egy mezei semmi extra munkavállaló évek óta dolgozom egy helyen, a fizetés eleve szar volt és mivel évek óta semmit se emeltek így egyre szarabbnak számít, ha egyre gyakrabban teszem fel (mondjuk minden nap legalább 1x...) a kérdést magamnak hogy te jó ég hát mi a rektes szart keresek én ezen a mocsok helyen? Mi a szart csinálok én még itt? Miért nem rontok be itt és most a vadbarom főnökhöz ba****om az orra elé a felmondást köpök egyet a vállam felett és hagyom itt az egészet--- szóval ha kb így telnek a mindennapok akkor az már réges régen nagyon rossz?

A fizetés szar a kollegák mintha citromba haraptak volna kedvetlenek szótlanok ők is úgy utálják az egészet mint én mindenki itthagyja aki teheti (csak nem mindenki teheti) a főnök egy csaló állat rég agyon kellett volna verni (kedves tette volt pl nyáron hogy kiírt az emberek háta mögött többeket szabira úgy hogy nem is tudtak róla.... és bejártak fizetett szabi alatt hazudik a bejelentéssel 8 helyett 6 meg 4 óra, csal a fizetéssel, levon csak úgy) és mén mégis itt vagyok. Hol lennék...


Szóval a helyzet tarthatatlannak tűnik és mégis itt vagyunk akik vagyunk. Mert hol lennénk.

Hova kellünk. Sehova. Max ilyen mocsok helyre....


Szóval ez van!


2017. aug. 23. 16:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"de valódi igény a változtatásra nincs meg benned, különben megtennéd, amit meg akarsz tenni.

"


És mi lenne az? Mi az ékesszsólóbb bizonyítása a váltási szándékomnak mint az a 6 OKJ képzés mait abban a naiv reményben tettem le hogy valamelyikkel a 6ból már csak lesz új állásom.... naiv barom voltam... dehogy lesz.

nem kellek sehova 6tal meg 16 se kellenék....

Szóval visszautasítom hogy ne lennem bennem igény a változásra NA DE HOGYAN???????????


Hát ha nem kellek a kutyának se!!!

2017. szept. 2. 19:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Jársz állásinterjúkra? Folyamatosan adod be az önéletrajzodat más helyekre?
2017. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Feljelenteni? Nem tenném!

Sok ehhez hasonlónak azért van legalább 2 ügyvédje, hogy kimossa!!

( férjemnél egyik melohelyen volt zűr, és bizony a főnök dicsekedett : azért tartok XY ügyvédet, hogy Neked ne legyen igazad !)


Sürgősen keresnék akár egy konyhai, vagy takarítói állást.

Ha van. És lelépnék.

( lehet hogy a közmunka is jobb mint a semmi )

2017. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Jársz állásinterjúkra? Folyamatosan adod be az önéletrajzodat más helyekre?"


Válaszolok. Az önéletrajzokat ömlesztem a netre. Ömlesztem.

Állásinterjúra nem járok mert mint írtam a kutyának se kellek és sehova se hívnak.


Hova mennék interjűra ha nem hívnak sehova...

2017. szept. 3. 09:49
 15/18 A kérdező kommentje:

"Sürgősen keresnék akár egy konyhai, vagy takarítói állást. "


Hát és az miben lenne jobb mint a mostani....

ha szar kell az van helyben...

2017. szept. 3. 09:50
 16/18 anonim ***** válasza:

"Válaszolok. Az önéletrajzokat ömlesztem a netre. Ömlesztem."


Akkor a mennyiséggel nem lehet baj, inkább a tartalommal.

Próbáltál rajta módosítani? Más formátum, más elrendezés, más sorrend?

2017. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Oh, már karriertanácsadónál is voltam.... itt belejavított ott beleírt aztán eredmény? Lófütty..



Megmondom mi a gond. Kor. Ennyi.

45 felett..

ennyi. Ragozzam még?

2017. szept. 3. 10:50
 18/18 anonim ***** válasza:

13as voltam. 51 / Nő vagyok.

Persze a " támogatás " start kártya miatt kellünk...

2017. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!