Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túlzott magánélet kiteregetés...

Túlzott magánélet kiteregetés és pletyka a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a nagyzoló kollégákról? Akik állandóan magukról beszélnek, az ő tökéletes életükről? Én lihegem túl, és csak engem idegesít?
2017. aug. 27. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Had mondják magukról, hogy tökéletesek! Igen, nagyzolnak, talán oda vannak magukkal, de had legyenek! Dicsérd őket! Ne mondj rosszat senkiről!
2017. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én nem bánom.

Amíg ezek a nagydumás pletykások egymást próbálták túlszárnyalni nagyotmondásban, addig én végeztem a munkám és termeltem a profitot, ezt a főnökök is látták. Nekik ez számít, így az előléptetést is én kaptam.

Nem nehéz elhessegetni őket: ha kezdené a végeláthatatlan dumáját, azt mondod hogy sok a dolgod.

2017. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem az határozottan irritált, amikor hiányos fogsorú, ápolatlan, alkesz kollégák arról szövegeltek, hogy mennyire döglenek értük a nők. Mert oké, elhiszem, de akkor mesélje már el azt is, hogy milyen nők. :)
2017. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Én magamról, a közvetlen kollégák kivételével, nem nagyon osztok meg információt. A sok év alatt megtudtam, hogy ki a mozigépész, és ki nem. Jókat szoktam szórakozni magamban, amikor egy ilyen nekiáll vetíteni, két nap múlva meg beleállítja magát a földbe, egy orbitális hazugsággal. Persze nem zavar, telik az idő, lehet, hogy neki is jó, ha beszélhet valamiről.


Ami idegesít, azok a felkapaszkodott pókhasú idióták, akik mindent jobban tudnak másoknál, és nagyon könnyen sepregetnek a saját portájuk helyett a másokén. Fogalmazzunk úgy, hogy az önkritika hiánya idegesít, nem az ha valaki állandóan beszél.

2017. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

4: "Ami idegesít, azok a felkapaszkodott pókhasú idióták, akik mindent jobban tudnak másoknál, és nagyon könnyen sepregetnek a saját portájuk helyett a másokén. Fogalmazzunk úgy, hogy az önkritika hiánya idegesít, nem az ha valaki állandóan beszél."


Ismerem ezt a típust. Gyárban dolgoztam, volt ott egy banya, aki szinte állandó jelleggel kritizált valakit a dolgozók közül. Eléggé úgy jött le, hogy egyedül magát tartja érdemleges dolgozónak, mindenki más sumák és/vagy rég ki kellett volna már rúgni.

Amikor közmunkát végeztem, ott pedig a kb. 10 állandósított dolgozó (tehát akik rendesen a környezetgazdálkodásnak dolgoznak, értelemszerűen ők is úgy kezdték, hogy be lettek hívva segélyről) közül külön-külön szinte mindegyik azt állította magáról, hogy ő az egyetlen, akit a jó munkavégzése miatt állandosítottak, a többiek mind nyaltak.

2017. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

#5


Lehet, hogy én vagyok csendesebb az átlagnál, de bármit elértem, azzal soha nem kérkedtem. Fészbúkom, vagy mi a gyász, nekem az sincs. Gondolom ez karakter kérdése, de amikor már nekem is sok, akkor az szoktam mondani, hogy nem az a baj, hogy beszélsz, hanem az, hogy hallom... :)


Sajnos minél többen vagytok, annál inkább előjön ez. Sok helyen stresszesek, sok a 8, 12 óra, belesz@rnak, unatkoznak stb...

2017. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez is tud zavaró lenni, de én azt sem bírom, aki egész nap csak sopánkodik és panaszkodik, hogy milyen rossz az élete...
2017. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Az se rossz amikor elszidják a munkahelyi körülményeket,aztán mennek a raktárba lopni a tollat,kesztyűt,hipót.

Utána hőbörögnek,hogy miért nincs toll,kesztyű,hipó.

2017. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha túlzottan belemegy, akkor gáz van körülötte, valami nem stimmel. Ezzel vagy rejtetten segítséget kér (jobb esetben), vagy pedig az esetlenségüket akarják leplezni a felturbósított maszlaggal.


Ha a hallgatóság szingli, akkor kész katasztrófa hallgatni a nagy "örömködést".

2017. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Engem is idegesít, már ha tényleg ez a napi szinten dicsekszem fajta. És nem azért, mert irigykedem, hanem mert ízléstelen és mert nem bírom a dicsekvőket.

(a poén egyébként az, hogy valszeg azért csinálják, mert vmi nincs rendben / kisebbségi komplexusuk van... nálunk volt pl. egy csaj, aki napi szinten áradozott arról rohadt nyálasan, hogy mennyire tökéletes pár ő a pasijával... aztán egyszer találkoztunk velük... a srác olyan tahó volt a csajjal egész végig, hogy csak néztünk, nem hallgatta meg, amit mondott, ha igen, vágta rá a pofákat, közbevágott, kinevette... más elmondott dolgokból nekem simán az jött le, hogy a srác azért jött össze a csajjal, mert nem volt hol laknia és csóró volt, a leányzónak meg volt egy szép lakása és jól keresett... ennyit a tökéletesen romantikus szercsilávcsi párokról)

2017. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!