Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felhívnád a figyelmét a...

Felhívnád a figyelmét a munkáltatódnak ha egy olyan embert akarna felvenni aki zűrős? Vagy nem szólnál és majd adja magát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 07:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha tuti biztos zűrös szólnék a főnökömnek, de ez helyzet függő, mert én jóban szoktam lenni a főnökkel, értsd őszinte lehetek vele és megbeszéljük a munkahelyi problémákat ha vannak. De van olyan hely és szituáció, ahol nem szólnék.


Honnan tudod hogy zűrös? Ha napi szinten érintkezel vele, te is feltűhetsz zűrösként. Ha régen az volt, akkor lehet benőtt a feje lágya és már megbízható, érdemel egy új esélyt.

2017. szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem. Attól, higy en a magánéletben zurosnek ismerem, még lehet eszméletlen jó munkavallalo
2017. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Várnék, míg kézzel fogható, nyílvánvalónak bizonyul a feltételezés.

Rossz időpontba rossz helyen ciki lehet...

( jól meg aszontam ;) )

2017. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Korábbi munkahelyen dolgoztam együtt kollégákkal, akik okoskodtak, mindent megmagyaráztak, nem lehetett okítani őket, és többször is miattuk cseszett le a főnök. Ha egy helyen dolgozva meglátnám, hogy egyikük oda jött állásinterjúra, és mellettem dolgozna, ha felvennék, én bizony lejellemezném a főnöknek. És ugyanez igaz a főnökösködő, stresszes exkollégákra is.
2017. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Hát én is ismerek jó pár ilyen embert ( neonácik durvább formában) horogkereszt a mellkasán, tanórán a Sorstalanságot csak a tanár mellett tudta végig nézni , mert különben elkezdett őrjöngeni, kocsmai verekedések sora(+ bíróságra járás, rendőrségi fogda), szervezkedés neonáci körökkel, stb. stb. (Adolf volt a beceneve az iskolában.)


Na ha én őt meglátnám, akkor:

1. Rendőrség felhív

2. Főnökkel megbeszélni a dolgokat

3. A munkahelyemen felhívom a kollégáim figyelmét arra, hogy jönne egy ilyen jó madár hozzánk (Of course, ez csak akkor lenne esélyes, ha a kollégáimról 100%-osan tudnám hogy ők nem náci rajongók még titokban sem, sőt mi több van köztük akár zsidó illetve roma származású ember is akkor pláne hogy megmondanám.)


(Egyébként az én kommentemben leírt jómadarakat nem igazán tudom megérteni, hogy minek kell őket a cellán kívül tartani...)

2017. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj előzőunkahelyemen,aki
2017. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Próbàlta vàgni alattam a fàt.Aztàn màsik céghez kerültem és pàr hónap múlva őt is kirúgtàk és mit ad isten,épp hozzànk jelentkezett(nem tudta hogy ott dolgozom).Mikor megtudtam hogy behivtàk àllàsinterjúra elmondtam hogy ismerem milyen intrikus,bomlasztö személyiség igy a többieknek előre elment a kedvük tőle.Szerencsére a főnöknek sem volt szimpi,nem vették fel.Hàt,van ilyen,hogy fordul a kocka:)
2017. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha megkérdeznék a véleményemet, nem hivatalosan elmondanám, amit tudok róla. De egyébként nem szólnék semmit, mert semmi közöm hozzá, nem az én ügyem, hogy kit vesznek fel és kit nem.
2017. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Szólnék, mert az ilyen zűrös emberek mellett dolgozók szivnának miatta, nem a főnök.
2017. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
szóltam, és a fönök azt mondta rám nem az én szemembe hanem másnak hogy szarkeverő vagyok..
2017. szept. 21. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!