Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felhívnád a figyelmét a...

Felhívnád a figyelmét a munkáltatódnak ha egy olyan embert akarna felvenni aki zűrős? Vagy nem szólnál és majd adja magát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 07:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igaza van a főnöknek, bár ő sem piskóta, hogy a hátad mögött beszél - vegul is pont ugyanazt kaptad, mint amit te csináltál
2017. szept. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Lehet. Bár már 5 olyan ember felvett (mindet istenesítette) akiket pár hónap múlva lopás miatt mind az 5-öt el kellett küldeni utána...
2017. szept. 21. 08:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem te tehetsz róla, bár nem volt kötelességed, de mindent megtettél annak érdekében, hogy a lopás és barátai ne történjenek meg.


Ha nem kérdeznek, nem szólsz. Így van ez, nem a te sarad.

2017. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

" pár hónap múlva lopás miatt mind az 5-öt el kellett küldeni "


Hát, ha pl egy kis boltban dolgozik a kérdező, ahol váltóban dolgoznak és egyetemleges a felelősség - ismerek ilyen helyet - akkor bizony van köze hozzá a kérdezőnek is.

Jómagam is pórul jártam már közös kasszázással és ismerősöm is. Azóta megtanultam a leckét: csak saját magamért vállalom a felelősséget - nincs közös kasszázás.

2017. szept. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem írja a kérdező, kereskedelem, egészségügy, mi is ez a munka??

Nővérként, pl az elhasznált tűt stb, nem a megfelelő kuka....

Durvább : 1 tűvel több személyt is szúr.


Erősen srkítottam....

2017. szept. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

nem 1 ember miatt kellett a többit elküldeni.

Hanem az 1 éven belül felvett emberek közül 5 embert lopás csalás miatt el kellett küldeni(mindegyik külön-külön meglopta a mtársakat)

2017. szept. 22. 07:16
 17/19 anonim válasza:
Igen! Mert nincs jogunk ítélkezni mások felett. Mindenki végezze a dolgát amit rábíztak. Ha valaki zűrös , nyilván meg lesz a jutalma a főnököktől anélkül,hogy bárki alátegyen.
2017. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igen, szarkeverő vagy, és ez simán lehet rágalmazás is.
2017. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem szólnék, mert könnyen járhat úgy az ember, mint te is. Mármint úgy, hogy éppen azért mert szólok, esetleg engem tartanak majd zűrösnek.
2017. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!