Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti így hogyan dolgoznátok?

Ti így hogyan dolgoznátok?

Figyelt kérdés
Egy nagy irodában ülünk, olyan karnyújtásnyi távolságra egymástól. Kolléganőm ma rézvörös orral, és dáthás hangon közölte, hogy kerüljük el mert hát beteg. Én meg itt ülök mellette. Itt szuszog mellettem folyamatosan. Mit tennél?

2017. szept. 20. 13:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem fogja, hanem itt fertőz minket..
2017. szept. 20. 14:41
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is nagyon utálom. Amit lehet tenni: gyakori szellőztetés. És megkérni a beteget, hogy ha lehet sűrűn mosson kezet. És te is mosd meg amikor csak teheted.
2017. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Jó, azért ennyire nem kell túldramatizálni... valószínűleg ő is szívesebben pihenne otthon, minthogy bent legyen, csak gondolom nem teheti meg, hogy szabadságra menjen, vagy még rosszabb esetben betegszabira.
2017. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A fent linkelt fertőtlenítő spray tök jó. Nekem is van egy a fiókomban. Mostmár egyedül vagyok egy irodában, de régen arra használtam, hogy amikor én voltam beteg, akkor fújtam be gyakori szellőztetés mellett egy nap többször is. Bezony egy-egy megfázás miatt nem szívesen hiányzik az ember napokat, vagy egy hetet is akár, de azért illik figyelni az embertársakra.

Most is használom a sprayt a saját irodámban, ha beteg vagyok és akkor is, ha beteg emberke jön-megy. Pedig nem vagyok hipochonder, ritkán leszek beteg, de szerintem ez alap. Mivel átérzem, mert én sem szívesen megyek táppénzre vagy szabira, ha úgyérzem tudok dolgozni, ezért mást sem küldök el, amíg nem muszáj (vezető vagyok), de azt elvárom, hogy figyeljünk egymásra. A 20 fős kis szervezeti egységünkbe ez a "légfrissítő" teljesen alap felszerelés, illetve kézfertőtlenítő is van több helyen.

2017. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha valaki nagyon beteg akkor simán elküldik a f..szba haza. 1 ember munkáját még mindig könnyebb pótolni mint 5 másikét.
2017. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!