Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökömnek meghalt a nagymamáj...

Főnökömnek meghalt a nagymamája, hogy fejezzem ki részvétem?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok a főnökömmel, tegnap tudtam meg h azért nem jött be tegnap, mert meghalt a mamája (nagyszülei nevelték fel).


Ha látom rajta hogy gondja van, esetleg beszél róla, mit mondjak rá? Egyáltalán mondjak vmit (ha nem hozza szóba?). Nekem még soha nem halt meg senki olyanom, nem tudom ilyenkor mit érezhet, nagyon rossz lehet. Hogy viselkedjek ma vele?


Nem akarom egész nap azt mondani hogy "sajnálom, részvétem, jobb helyen van blabla bla"


2017. szept. 22. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

EGYSZER mondatod neki, hogy "sajnálom, részvétem" (a "jobb helyen van" hülyeség, ezt egyetlen értelmes ember sem mondja senkinek!), és ha tényleg jó kapcsolatban vagytok, akkor még esetleg annnyit, hogy szivesen segítesz, vagy meghallgatod, ha akarja.


Utána ugyanúgy viselkedsz, mint korábban és rábízod, hogy akar-e a témára visszatérni vagy sem.

2017. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi elég ha azt mondod neki, hogy őszinte részvétem, azután békén hagyod, nem beszélsz róla.
2017. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Részvétnyíylvánítás, v.mi segítséget ha kér, felajánlhtod.


Mamája nevelte fel? Akkor nehéz lehet Neki most.

2017. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mondtam neki hogy őszintén sajnálom ami történt, ő is megkoszonte, egy-két mondatot még beszélt róla és ennyi volt.
2017. szept. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!