Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sehova nem vesznek fel. Miért?

Sehova nem vesznek fel. Miért?

Figyelt kérdés
kb amióta egyedül lakom sehova nem vesznek fel dolgozni pedig régen könnyen találtam munkát. kb az utcára is olyan fura kimenni, olyan mintha nem találnám a helyem. Kb ha kérdezek vkitől vmit nem is válaszol. Hogy szedjem össze magam?

2017. szept. 22. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok


Én elhiszem nektek, hogy nem egy gyàri melóèrt tanultatok, de làtjàtok mi van ebben az orszàgban.

Nekem anno nem adatott meg felsőbb iskolàk elvégzêse, de ez van.

Pàromnak sincs diplomàja, mégis 4x annyit keres, mint én kerestem előző munkahelyemen.

Én drukkolok a tanult fiataloknak/idősebbeknek egyarànt, hogy talàljàk meg azt, amiêrt éveken àt tanultak.

2017. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Máté 7:7 "Állandóan kérjetek, és adnak nektek, állandóan keressetek, és találtok, állandóan zörgessetek és megnyittatik nektek,....

Na de kitől? Mit gondolsz?

2017. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem se. Leadtam már vagy 100 helyre a jelentkezésemet, de vagy vissza se írnak, vagy elutasítanak.

Interjúra csak sz4r helyekre hívtak be, 450 Ft-os órabéres állások, vagy reggel 6-tól este 8-ig tartott volna a munkaidő, persze álló munka, meg hasonlók.

Operátori munkák is csak 40 km-nyi távolságban vannak.

2017. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"nem vesznek fel. Miért?"


Ha olyan településen laksz, ahol kevés a munka, akkor nem feltétlenül a te hibád, és csak a kitartó keresés segít. Ha olyan helyen laksz, ahol egyébként munkaerő hiány van akkor lehet, hogy valamit nem jól csinálsz. Pl. nem jó az önéletrajzod, nem olyan helyekre adod be ahová reális esélyed lenne, stb.



Önéletrajzi hibák lehetnek, pl sablonos de nem informatív leírás (nem derül ki a valós tapasztalat),

a kaotikus elrendezés, helyesírási és gépelési hibák mint a #7 válaszolónál: ("Két duplimával", "nem kellel, met "okos" vagOk", "akarik", "fizetnu a lakáshitalelem" "nem vagyik errw aem alkakmas"), mert ezek azt sugalják, hogy az illető még nyugodt otthoni körülmények között se képes precíz munkavégzésre.

2017. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!