Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idegesítő kolléganő?

Idegesítő kolléganő?

Figyelt kérdés

Állandóan sír, hogy neki még egy Lidl-ös új ruhára sem telik, meg amikor új cipőt látott rajtam, szemrehányóan mondta nekem, hogy márpedig Ő már negyedik éve fogja használni a csizmáját, mert Ő tud rá vigyázni.

Meg hogy; Majd meglátod ha gyereked lesz, nem lesz időd kikenni a szempilládat sem(!)

Milyen sokba van egy gyerek, stb...)

Mindenre van egy keserű vagy egy kioktató mondata, pedig már teljesen minimálisra vettem a vele való kommunikációt, és akkor is nagyon megválogatom a szavaimat. Ő mégis talál rajtam fogást...

Nem tudom, hogy mi a fenéért érdekli, hogy mennyi pénzt költök meg mire, és mennyi pénzem marad hónap végén, van- e megtakarításom, stb.,,)

Magán spórol, és rám irigykedik. Pedig egyik agyament autóhitelből megy a másikba, és pont most vett a kisfiának egy elektromos autót 120 000 Ft-ért.

De tényleg letojnám ezt a nőt, de már teljesen kiakaszt hogy az én portámon söpröget!

Hogy lehet bedugítani az ilyet?


2017. szept. 28. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy. Az ilyen mindenkinél bölcsebb, okosabb, tökéletesebb. Ő már kinyomott egy gyereket. Ő mindent tud, és mindenki felett áll. - Legalábbis ezt hiszi. -

Az ilyen hüly3 pic5ákkal jobb, ha nem foglalkozol. Ha szóvá teszed a viselkedését, csak besértődik, és szemétkedni fog a hátad mögött.

Hagyd rá, és kész.

2017. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen miss tökély két gyermekes anyuka kolléganőm. Totál kibuktam tőle, amikor egy két napos csapatépítőt egy szobában töltöttünk. Azt hittem eret vágok. Annyira lenullázta az agyam, hogy sokkot kaptam és már csak aházni tudtam. Olyan nagy ívben kerülöm, amekkorában csak tudom.

Őszintén szólva én sajnálom az ilyen embereket és ilyenkor mindig rájövök, hogy valójában én minden nehézségemmel az életemben egy boldog ember vagyok. Hogy miért? Mert a saját életem építésével és rendezgetésével foglalkozom, nem másokéval. Nem tudok fennakadni más dolgain, ezen csámcsogni hetekig és nem is akarok. Nem akarok másokkal versenyezni, nem akarom azt a látszatot kelteni, hogy tökéletes vagyok. Nem akarom mások előtt sajnáltatni magam, sem áldozatot játszani. Szánalmasnak tartom azokat, akik csak ilyen módszerekkel tudják felhívni magukra a figyelmet és sajnálom őket. Tényleg. Ezzel pedig meg is szűnik az érzés, hogy felidegesítsem magamat rajtuk.

2017. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Ő a saját életével elégedetlen, nem veled van baja, csak rád önti ki a baját. Ne vedd magadra! Két füled van, egyiken be, másikon ki.
2017. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!