Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettek egy munkaügyi...

Felvettek egy munkaügyi központos képzésre és ha én leszek ott a legbutább akkor mi lesz velem? és ha nem tudom megtanulni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 18:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Jajj drága, mintha kicsit frusztralt lennél :) nem fogok licitalgatni, ki az okosabb, legyel te. nem tudom továbbra sem szerencsetlen kerdezot, miert kell szetstresszelni, mikor így is izgul. Úgy latszik neked ez valami letelemed lehet, de sztem az agressziot, ami benned van kezeltesd, mert nem jo dolog ezzel a sok komplexussal elni, ami bugyog benned (a nőkkel szemben meg kiemelten, ahogy elnezem) amugy a ferjem is volt ilyen tanfolyamon, ami eleg hosszu időtartamú volt es neki sem okozott gondot, sot a tobbi 24 tarsanak sem. En is voltam ilyen tanfolyamon es nem igenyelt nagy energia befektetest. Arra meg h tobb anyagot kell megtanulni egy ilyenen, hat hagyjuk. Szted.levelezon mi megy? Nekunk 6 órában adjak le amit a nappalisoknak 18-ban es mellette dolgozunk, gyereket nevelunk na meg persze haztartast vezetunk.. Ja es nem bufe szakon tanulok, h lebecolhatok. Szóval engem errol legyszi ne oktass ki :)
2017. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Jajj, sajnálom, hogy belegázoltam (az amúgy nem létező) lelkecskédbe! :( Egyem meg, hogy fel van háborodva! Csak kár, hogy fele nem igaz annak, amit idehánytál. Nekem ne magyarázkodj, tudom én, hogy csak a padot koptatod. Amúgy meg képzelem, milyen lehetett az az OKJ, Mrs. Tisztítástechnológiai Szakmunkás.
2017. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Akinek meg kezelés kell, az te vagy. Mondjuk lapáttal arcon támogatás.
2017. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ui.: Nekünk 4 nap alatt adták le a fél éves anyagot. Nyertem, assszem. :P
2017. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Kar, hogy kultúra tanfolyamot nem indítanak, isten lassa lelkem befizetnelek. A titka az a dolognak, h valszeg egy cnc tanfolyamon elvereznek, mert kozom sincs a matekhoz. Egyértelmű, egy real ember meg elverzik egy pl jogi assziszteni kepzesen, mert ott magolni kell. Nem kell olyan tanfolyamra menni, amihez nem konyitasz, ennyi. Vicces, hogy en vagyok lelketlen, de te szidod mas anyjat :)
2017. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
*féléves
2017. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az asszonyt is lapattal vered arcon? Ferfias viselkedes a javabol ez a megszolalas :)
2017. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azért par eve a 22 evesek meg ferfiak voltak, nem ilyen kis taknyok :D
2017. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kerlek folytasd meg, szepen csillog az EQ-d es a 137-es IQ-d. Regen szar mar, ha valaki verbalis agresszioval probal barmit is elerni. Azért az feltunt, h itt csak te vagy idegbeteg? Engem igazán jol elszorakoztatsz, legalább van kin nevetgelnem. Igazad van, elnezest. A szerencsetlen szo tenyleg erős volt. A szanalmas vagy megfelelőbb :)
2017. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Milyen kár, hogy nem tudsz helyesen írni. Akkor TALÁN egyenrangú vitapartnerként kezelnélek, de így bőven beleesel a vicc-kategóriába.
2017. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!