Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettek egy munkaügyi...

Felvettek egy munkaügyi központos képzésre és ha én leszek ott a legbutább akkor mi lesz velem? és ha nem tudom megtanulni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 18:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
,,Jól elszórakoztatsz..." = ,,Felcsesztem magam, és tudom legbelül, hogy igazad van, de azért sem ismerem be, mert nem hagyja a fene nagy büszkeségem, ezért harmatos ,,beszólásokkal" foglak bombázni."
2017. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha gondolod kijavitgathatom a te helyesirasi hibaidat is, csak hogy erezd a torodest. Na jol van, mar most tenyleg nagyon untatsz. Kisfiú vagy még, bármihez is. Sajnalom a korodbeli lanyokat, hogy ilyen kisfiuk leteznek, mint te (biztos csak a szad nott nagyra) menjel aludni, keso van mar. Ja es ne felejts el rakeresni a duhkitores-indulatkezelesre, biztos nagyon jo tanfolyamok vannak, amiket elvegezhetnel.
2017. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az eddigi összes szövegemben maximum 2-3 helyesírási hiba lehet, de akkor még sokat is mondtam, viszont a helyedben meg kussolnék. Ami pedig a korombeli lányokat illeti, nem a zsánereim. Csinosak a legtöbben meg minden, csak sajna olyan sivár az érzelmi világuk, mint neked. Én a 30-40-es nők társaságát keresem, és köszi, már lassan kapcsolatban vagyok egy 32 éves, művelt nővel. ;)
2017. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Állítom, hogy 25-nél te sem lehetsz több. Agyilag valahol egy plankton és egy kenyérpirító között vagy félúton. Öm, amúgy miért remegsz a dühtől az iPhone-od mögött? :)
2017. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Elkezdtem irni es velemenyezni akartam, de aztan rajottem eleg isten verese vagy te neki inkabb nem velemenyezem szegenyt. Mit adsz neki? Lapattal arcba parat? Cuki vagy, ahogy elhiszed magadrol hogy mekkora vagany vagy :) valaki probal kompenzalni a szajaval mast. Gondolom a holgy is csak a fantaziad szülötte es not meg csak akkor lattal, mikor felcsaptad valamelyik oldalon a plaboy-t.
2017. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vagány, sőt, tőlem eléggé távol áll a macsóskodás. Tudod, én a NŐKKEL (nem a magadfajta ribizlikkel) úriember vagyok. De tőled hánynom kell, mert a nőiesség szikráját sem látom benned. Te kb. minden második jöttmentnek szétteszed a lábad, és több g*cit nyeltél már, mint amennyit én valaha is kiráztam a lőcsömből.
2017. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!