Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkavállaló felmondás esetén...

Munkavállaló felmondás esetén természetes hogy felmondási időben köcsög lesz a főnök?

Figyelt kérdés

Az egy természetes viselkedés hogy ha én munkavállalóival felmondok (vagyis nem kirúgnak én megyek el) akkor a felmondási időben az amúgy se egy álom főnök még az eddigeknél is köcsögebb lesz? És kákán is csomót keres kötözködik ha van sapka az a baj ha nincs az a baj alapon?

Egy így szokás? Érezteti hogy nagy hiba volt itthagyni őt, de még utoljára azért megmutatja „ki az úr a háznál"?

Olyan szintű kötözködések vannak hogy 20 perc az ebédidő és stoperrel nézi 20 perc alatt visszajövök-e. De csak én vagyok érdekes más maradhat akár fél órát is kutyát se érdekli.

Vagy dohányzás fegyelmit kaptam mert tiltott heylen dohányoztam, ami igaz is elvileg csak épp az összes melós ott dohányzik még maga a főnök is ott szokott, de másnál ez nem probléma csak nálam, és nálam is csak azóta mióta felmondtam.

Hogy előtte kismilliószor ott bagóztam és kutya se szólt az mellékes...

szóval ilyenek vannak.


2017. okt. 16. 08:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Na figyelj!!!!! Atomsztori!!!!


Hazajövök szabiról első napomon az asztalon fegyelmi vár, mert nem végeztem el egy határidős melót a szabi alatt.... mikor ott se voltam.


Ez már itt agyhalál de még nincs vége!!!


A fegyelmi szerint a főnök tanúkat is idézett ahhoz hogy alátámassza átvizsgálta az asztalom és a határidős munka nem volt meg.

Tanúk felsorolva !!! Na itt jön az attrakció!!!


Olyan tanúk voltak leírva akik közül az egyik akkor már ott se dolgozott mert vagy két hónapja elment, a másik kettő meg velem együtt volt szabin benn se voltak.... de azért ott voltak a fegyelmi szerint és tanúskodtak személyesen.


És ezt egy munkahely felelős vezetője ki meri adni a kezéből.

Na jó sztori?

2017. okt. 16. 10:38
 12/17 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt. Nem ugyanazon a helyen dolgoztam, ahol te? xD Elmentem szabadságra, és amíg távol voltam, sokan lebetegedtek, ezért nem tudták elvégezni a munkát. Amikor visszaértem , a fegyelmi várt, hogy mi az hogy én szabadságra mentem. A poén, hogy ő engedett el, tőle kértem ki előtte a szabadságot, és csak annyit mondott hogy menjek nyugodtan.


Én az asztalára raknám, hogy ez meg mi a tököm?

2017. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én nem raktam az asztalára. Megkérdeztem anyagi szankciója van? nincs. Akkor első kuka.
2017. okt. 16. 10:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Sérti az önérzetét,hogy felmondtál.
2017. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ja mert itt olyan "jól " lehet keresni. Ő mondta. Akkor az úgy is van. Nettó 120.

Másik helyre felvettek már jövő héten kezdek nettó 180.

Munkaidő munka kb azonos.

2017. okt. 16. 11:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Napi munkaügyes troll. Ne etessétek.
2017. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: De az a poén, hogy láthatólag direkt igyekszik leleplezni magát, hogy ő a kamukérdező. Amit fent a kérdése alatt leír, még egy aránylag hihető sztori. Viszont a 11-esével egyértelműen árulkodik a dolog kamu mivoltáról.
2017. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!